جلسه هم انديشي كارگروه پيشخوان دولت استان با دستگاههاي خدمات دهنده و دفاتر پيشخوان دولت شهرستان سوادكوه در فرمانداري اين شهرستان برگزار گرديد.

جلسه هم انديشي كارگروه پيشخوان دولت استان با دستگاههاي خدمات دهنده و دفاتر پيشخوان دولت شهرستان سوادكوه در فرمانداري اين شهرستان برگزار گرديد.

ابوذر قرباني، مديركل دفتر فناوري اطلاعات،ارتباطات و امنيت و دبير كارگروه پيشخوان دولت از دفاتر پيشخوان به عنوان بازوان اجرايي دولت در خدمت رساني به مردم ياد كردند و هدف از ارائه خدمات توسط دفاتر پيشخوان دولت را افزايش رضايت مندي مردم عنوان نمودند.كه در صورت ارائه خدمات به شكل مطلوب باعث تقويت دولت و واگذاري خدمات بيشتر به دفاتر مي گردد.

وي ضمن اشاره به آيين نامه ايجاد و بهره برداري از دفاتر پيشخوان دولت مصوب هيات دولت در سال 1389، يادآور شد: تا قبل از اين تاريخ دفاتر تحت عنوان دفاتر خدمات ارتباطي به فعاليت در حوزه مخابرات، پست و پست بانك مي پرداختند، ولي امروز نزديك به 160 خدمت از 25 دستگاه اجرايي، شركت و موسسه را ارئه مي نمايند.

قرباني ادامه داد: كميته نظارت و بازرسي پيشخوان دولت بر عملكرد دفاتر پيشخوان دولت نظارت نموده و در صورت بروز تخلف اقدامات قانوني لازم را جهت رفع تخلف و برخورد هاي لازم با متخلف بصورت تذكر،اخطار كتبي،قطع سرويس و در نهايت لغو پروانه فعاليت انجام خواهد داد و  بر عملكرد دستگاههاي خدمات دهنده نيز نظارت كرده و اقدامات قانوني را در آن زمينه نيز خواهد داشت.

وي افزود: همه دستگاهها موظفند خدمات قابل واگذاري را به دفاتر پيشخوان دولت واگذار نمايند و واگذاري خدمات به دفاتر پيشخوان خدمات دولت در ارزيابي دستگاهها بسيار موثر خواهد بود.

قرباني، تكريم ارباب رجوع و انجام خدمات با كيفيت و سرعت مناسب در دفاتر پيشخوان دولت را بسيار با اهميت برشمرد.

وي از ارائه خدمات جديد مانند تامين اجتماعي، فني وحرفه اي، جهاد دانشگاهي و شركت آتيه سازان در دفاتر پيشخوان دولت خبر داد و اعلام نمود: دفاتر جهت كسب اطلاعات بيشتر از آخرين وضعيت خدمات و پي گيري امور به پورتال كانون پيشخوان دولت استان به آدرس www.mazandpishkhan.com مراجعه نمايند.

در ادامه مسئولين دفاتر پيشخوان دولت و مديران  دستگاههاي خدمات دهنده به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

در ابتداي جلسه، رجبعلي وهابي، فرماندار سوادكوه، فرارسيدن هفته دولت را تبريك گفته از دفاتر پيشخوان خدمات دولت به عنوان همكاران دولت ياد كرد و از زحمات آنان در ارائه خدمات مطلوب با حداقل امكانات موجود تقدير نمود .

وي، خواستار ارائه خدمات دولتي بيشتر و با كيفيت تر  توسط دفاتر پيشخوان دولت  به مردم شدند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما