مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران از تشکیل کارگروه ساخت و تولید دومین مستند آموزشی در حوزه پسماند در این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، محمد حسین شکیبافر گفت: به منظور ساخت و تولید دومین مستند آموزشی در حوزه پسماند، کارگروهی در این سازمان تشکیل گردید.
مشاور فرهنگی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران ضمن اعلام عقد قرارداد فی مابین سازمان همیاری شهرداریهای استان و صدا و سیمای مرکز مازندران اظهار داشت:
بر اساس قرارداد مذکور مدیر موسسه بازیافت استان و مدیر روابط عمومی سازمان همیاری به عنوان ناظر کیفی مستند مذکور انتخاب و به صدا و سیمای مرکز مازندران معرفی شدند.
شکیبافر با اشاره به حساسیت موضوع پسماند در استان و نیاز به نگاه کارشناسی در آن افزود: بدین منظور علاوه بر مدیر موسسه بازیافت و مدیر روابط عمومی سازمان، با حضور آقای دکتر سید محمد حسینی، مشاور موسسه بازیافت استان و آقای مهندس حسن فامیلیان، کارشناس اداره کل امور شهری و شوراهای استانداری و همچنین آقای مهندس مفیدی، تهیه کننده برنامه مذکور، کارگروهی بدین منظور تشکیل و طرح و برنامه ساخت و تولید مستند مذکور در آن بحث و بررسی شد.
شکیبافر با اشاره به چشم انداز شش ماهه ساخت و تولید مستند گزارشی پسماند ادامه داد: با توجه به ساخت اولین مستند در حوزه پسماند در سال گذشته، کارگروه مذکور به بررسی نقاط ضعف و قوت آن مستند پرداخته و سعی خواهیم کرد که مستند در حال ساخت ما بیش از پیش کاربردی و آموزشی بوده و در این زمینه فرهنگ سازی مثمر ثمر روی دهد.

مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران در پایان ضمن سپاس و قدردانی از یکایک اصحاب رسانه در استان افزود: انتظار ماست که علاوه بر رسانه ملی، سایر رسانه های مکتوب و مجازی در این عرصه ورود پیدا کرده و برای حفظ محیط زیست استان از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما