استاندار مازندران طي حكمي، مهندس عباس صالح زاده را به سمت سرپرست سازمان همياري شهرداري هاي استان مازندران منصوب كرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، متن حکم صادره از سوی دکتر ربیع فلاح جلودار به شرح ذیل مي باشد:

آقاي عباس صالح زاده

سلام عليكم

به موجب اين حکم و به استناد ماده (16) اساسنامه سازمان همیاری شهرداری های استان، جنابعالی به سمت "سرپرست سازمان و عضو هیأت مدیره" منصوب می شوید.
اميد است در چارچوب ضوابط، مقررات و وظایف مقرر در اساسنامه و ملحوظ داشتن تصمیمات هیأت مدیره در جهت نیل و دستیابی به اهداف سازمان همیاری با شهرداریها در انجام وظايف محوله موفق و مويد باشيد./ ربیع فلاح جلودار

مهندس صالح زاده فارغ التحصیل کارشناسی عمران از دانشگاه مازندران و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه پیام نور مرکز بابل می باشد.

وی کارمند شهرداری قائمشهر است و از اسفند 1387 تا شهریور 1392 شهردار قائمشهر بوده و از بهمن سال گذشته تاکنون نیز، معاون فنی و مهندسی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران بوده است.
گفتنی است صبح یکشنبه سی ام شهریور ماه با حضور مهندس نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس هیأت مدیره سازمان همیاری، احسان الله صادقیان، مدیر کل حراست استانداری و سعید قلی پور، مدیر کل حوزه استاندار و همچنین معاونین و مدیران سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل سازمان انجام شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما