در این دیدار عباس صالح زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان و مشاور اقتصادی باشگاه نساجی، محمدی فرماندار قائمشهر، درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی و... حضور داشتند و در مورد آخرین وضعیت باشگاه نساجی مازندران به بحث و تبادل نظر پرداختند.
استاندار مازندران در این دیدار گفت : نساجی تیم استان مازندران است و باید نگاه استانی به این تیم شود.

دکتر ربیع فلاح با بیان اینکه پرهام مالک باشگاه نساجی است و باید از وی حمایت کامل صورت گیرد، افزود: امروزه فوتبال به شکل صنعتی در آمده که به آن به چشم بنگاه اقتصادی نگاه می شود.

استاندار مازندران ادامه داد: وقتی رویداد ورزشی در جهان شکل می گیرد اکثر نگاه ها به سمت ورزش فوتبال است لذا سیاست ما در مازندران نیز به این شکل است که تمام ظرفیت های فوتبالی استان باید در یک محور حرکت کرده و دست در دست هم نساجی را به عنوان نماینده فوتبال مازندران به سمت لیگ برتر سوق دهیم.

فلاح با تاکید بر اینکه مشکلات نساجی باید با اتحاد و همدلی مرتفع گردد، افزود: روی حرفی که روز اول زدم ایستاده ام و تا آخر پشت باشگاه نساجی و هواداران این تیم هستم.

مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی نیز گفت: امروز خوشحال هستیم استانداری در مازندران مشغول فعالیت است که نگاه مثبتی به باشگاه قدیمی نساجی دارد.

پرهام ضمن تشکر از حمایت های استاندار مازندران برای رفع مشکلات این باشگاه افزود: یکی از دغدغه های بنده در اختیار گرفتن زمینی مناسب برای ساخت کمپ و استادیوم ورزشی است که البته با حمایت های استاندار دلگرم شده ایم در آینده این اتفاق رخ دهد.

مالک باشگاه نساجی با اشاره به برنامه هایی که برای باشگاه نساجی مدنظر دارد، گفت: برای اینکه برنامه های اقتصادی خوبی را در آینده به مرحله اجرا در آوریم از مهندس عباس صالح زاده شهردار سابق قائمشهر و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان کمک گرفته ایم تا از تجربیات ایشان نیز استفاده کنیم.

عباس صالح زاده نیز ضمن تشکر از حمایت های استاندار از باشگاه نساجی گفت: نساجی متعلق به تمام مازندران است و از اینکه استاندارمان زمان های زیادی را برای حل مشکلات این باشگاه وقت می گذارند سپاسگزارم.

شهردار سابق قائمشهر و مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های مازندران افزود: باید به آقای پرهام کمک شود تا منابع درآمد پایداری را در مازندران برای باشگاه نساجی ایجاد کنند و در این راه هر کمکی از دست بنده بر بیاد برای مردم و تیم شهرم دریغ نخواهم کرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما