از کارکنان رزمنده و ایثارگر و بسیجیان سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران تقدیر شد.
همزمان با ایام با شکوه هفته دفاع مقدس در مراسمی با حضور مهندس صالح زاده، سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران از ده(10) نفر از کارکنان رزمنده و ایثارگر و بسیجیان این سازمان تقدیر و سپاس بعمل آمد.
سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران در این مراسم  با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: یاد و خاطره بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر و ایثارگران جنگ تحمیلی هیچگاه از ذهن مردم عزیز ایران پاک نخواهد شد.
مهندس عباس صالح زاده با اشاره به لزوم تجلیل از ایثارگران جنگ تحمیلی اظهار داشت: شاید امروز ایثارگران انقلاب و دوران دفاع مقدس به تجلیل و تقدیر نیازی نداشته باشند اما وظیفه ماست که با گرامیداشت زحمات و خدمات ایشان، از آنها بعنوان خادمین واقعی اسلام و انقلاب تجلیل کنیم و نیز از بسیجیانی که راه آنان را ادامه داده و هر لحظه نظام به وجودشان نیاز داشت در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.
وی در ادامه با اظهار خوشحالی از حضور خود در این مراسم گفت:شما در آن شرایط سخت و حساس به ندای رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفتید و یقیناً در تمامی صحنه های انقلاب نیز حضور خواهید داشت.

در پایان این مراسم لوح سپاسی به هر یک از رزمندگان و بسیجیان حاضر اهدا گردید.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما