سرپرست و عضو هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران از ارسال 32 مورد تخلف در حوزه ساخت و ساز غیر مجاز به کمیسیون ماده 99 استانداری مازندران جهت بررسی و صدور رأی قلع و قمع بنا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندارن، مهندس عباس صالح زاده سرپرست و عضو هیئت مدیره این سازمان با اعلام مطلب فوق افزود: 15 مورد از تخلفات مذکور به متراژ 1956 متر مربع مربوط به روستای امام کلای لفور واقع در بخش مرکزی شهرستان سوادکوه و 17 مورد دیگر نیز به متراژ 1812 متر مربع مربوط به منطقه حفاظت شده میانکاله واقع در بخش مرکزی شهرستان بهشهر می باشد.
مهندس صالح زاده افزود: برابر ابلاغیه شماره 864/77154 مورخه 1391/07/16 وزارت کشور، احداث هرگونه بنا در خارج از حریم شهرها و خارج از بافت روستاها با رعایت کلیه ضوابط و مقررات بر عهده سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران می باشد و سرمایه گذاران و متقاضیان عزیز بمنظور احداث هرگونه بنا و یا دیوارکشی ملک خود می بایست از سازمان همیاری پروانه ساختمانی اخذ نمایند.
وی در پایان ضمن اشاره به لزوم حضور سازمان در مناطق مختلف استان گفت: با تدابیر اتخاذ شده، دفتر نمایندگی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران در غرب این استان تا ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما