افسانه منادی جزو هنرمندان فیلمساز مازندرانی است که در برگزاری و اجرای جشنواره فیلم کوتاه وارش نقش داشته و امسال هم جزو اعضای شورای سیاستگذاری است.
به گزارش روابط عمومی هشتمین جشنواره بین المللی فیلم وارش افسانه منادی در رابطه با جشنواره های سینمایی مازندران می گوید: جشنواره های متفاوت هر کدام تعاریف مختلفی دارند که باید جداگانه به آن ها پرداخت؛ جشنواره فیلم کوتاه وارش با توجه به هفت دوره برگزاری آن، به خصوص با توجه به این که استقبال خیلی خوبی از دوره اول این جشنواره هم توسط هنرمندان و هم خانواده ها انجام گرفت؛ به نظرم ثابت کرد وجود چنین جشنواره هایی برای استانی مثل مازندران لازم است چون باعث می شود هنرمندان با استعداد کشف شوند و آینده خوبی در سینمای ایران داشته باشند کما این که از دل همین وارش چند هنرمند موفق به جامعه سینمای ایران معرفی شد. اما به نظر می رسد پس از دوره های اولیه، در ادامه قدم های محکمی برداشته نشد و اتفاق ها به درستی مدیریت نشد و گاهی باعث گردید که همکاری و تعامل دو طرفه بین مسئولین و هنرمندان که لازمه پیشرفت و تعالی چنین جشنواره هایی است برقرار نشود که این مسئله به روند رو به رشد وارش آسیب وارد کرد.
عضو شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه وارش ادامه می دهد: با این حال من و دوستان دیگر در این دوره که دی ماه سالجاری برگزار می شود امیدواریم که تعامل لازم شکل بگیرد و دوباره شاهد برگزاری جشنواره خوبی باشیم که دو هدف اصلی اش؛ کشف استعداد ها و ایجاد فضای فرهنگی و هنری جذاب و سالم برای مردم و خانواده ها است .
افسانه منادی، یکی از بانوان کارگردان در کشورمان، در خانواده‌ای اهل هنر متولد شد. وی فعالیت هنری خود را در سنین کودکی، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آغاز نمود. او تحصیلاتش را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته مطالعات سینمایی ادامه داد و در زمینه نویسندگی و کارگردانی در عرصه هنری به فعالیت پرداخت.
فیلم‌نامه «پایان راه»، «ایستگاه بهشت» و رمان «کابوی نیمه‌شب» از جمله نگارش‌های منادی است. او همچنین کارگردانی فیلم «پایان راه» و تله‌فیلم‌هایی چون «انتخاب»، «اولین باران پاییزی» و «تازه‌وارد پردردسر» را در کارنامه هنری‌اش دارد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما