در هفت ماه اول امسال تعداد 483نفر (379 مرد و مابقی زن) بر اثر تصادفات رانندگی جان باختند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل 7درصد کاهش داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی مازندران ،دكتر  عباسي با اشاره به اینکه بالاترین تعداد تلفات حوادث رانندگی در جاده های برون شهری با 330 مورد و پس از آن به ترتیب محور درون شهری با 123 و راه روستایی با 30 مورد اتفاق افتاد، اظهار داشت : بیشترین آمار تلفات حوادث رانندگی مربوط به شهرستان هاي آمل با 80 ، ساری با 78 و بابل با 54 و كمترين آمار به ترتیب مربوط به شهرستان های جویبار و عباس آباد هر کدام با 10 با مورد فوتي ثبت شده است.
عابرین بيشترين قرباني تصادفات
عباسي در تفكيك وضعيت متوفي افزود:در زمان وقوع تصادف 137 نفر از افراد عابر،123 نفر سرنشین ، 121 مورد موتورسوار، 97نفر راننده و 5 نفر هم دوچرخه سوار هستند.
مصدومين تصادفات رانندگي
مدير كل پزشكي قانوني مازندران با اشاره به اینکه صرفا آمار مصدومینی که به مراکز پزشکی قانونی ارجاع می شود در این سازمان ثبت شده است اظهار داشت: در هفت ماه امسال، نه هزار و 817 نفر مصدوم حوادث رانندگی به پزشکی قانونی مراجعه كردند كه اين رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل دوازده درصد كاهش داشت.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما