نماينده مردم ساري و مياندورد از تحقق نيمي از اعتبار پروژه كمربندي شمالي در مركز مازندران خبر داد.

محمد دامادي در گفتگو با خبرنگار ما از واريز سي و پنج ميليارد ريال از اعتبار هفتاد و چهار ميليارد ريالي پروژه كمربندي شمالي ساري خبرداد و افزود:«پيرو مذاكرات متعددي كه پيش از اين با مهندس نيكزاد وزير راه و شهرسازي صورت گرفته بود و منجر به بازديد ايشان از پروژه كمربندي شمالي ساري شد ،صبح روز دوشنبه جلسه را با حضور شهردار ساري و معاونان ايشان با مهندس صادقي معاونت محترم وزير و رئيس شركت توسعه ساخت كشور برگزار كرديم.در اين جلسه كه مهندس خادمي معاونت ايشان نيز حضور داشتند مقرر شد نيمي از اعتبار پروژه مذكور بلافاصله تحقق يابد.

دامادي سپس افزود: در پايان اين جلسه چكي به مبلغ سي و پنج ميليارد ريال صادر و دستور داده شد كه اين مبلغ صبح سه شنبه( امروز) به حساب استان واريز شود.

بنا به گفته اين عضو كميسيون عمران مبلغ مذكور صرف «تملكات و پرداخت بدهي پيمانكار» خواهد شد.
دامادي در ادامه در پاسخ به اين سوال كه تكليف باقي مانده اعتبار پروژه كمربندي ساري چه مي شود، گفت: طبق مذاكرات صورت گرفته باقي مانده مبلغ با توجه به شرايط اقتصادي كشور تا پايان ماه جاري به حساب استان واريز خواهد شد تا دغدغه قديمي مردم مركز استان برطرف شود.

بنا به گفته محمد دامادي تحقق اين پروژه از جمله شعار ها يي بود كه وي در جريان انتخابات سال گذشته به مردم مركز استان داده بود:خوشحالم كه وعده ها را در حد شعار باقي نگذاشتم.

نماينده مردم ساري و مياندورد در پايان اين گفتگو با اشاره به انتظارات مردم و محروميت گسترده در مازندران خاطر نشان كرد:همه ما از ميزان محروميت گسترده اي كه در مازندران وجود دارد مطلع ايم و انتظار مردم هم اين است كه نمايندگانشان با هر تفكر سياسي ،عملگرا باشند و وعده هايي كه مي دهند را در حد شعارهاي تبليغاتي پايين نياورند. امروز كشاورزي استان نيازمند تقويت جدي ست.مركز استان از داشتن يك فرهنگسرا يا ساحل آبرومند محروم است و بسياري از محروميت هاي ديگر كه تكرار آنها نيز تكراري ست.البته اميد همه ما اين است كه مازندران هرچه سريعتر از سايه محروميت خارج شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما