دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران حكومت ديني را بهترين هديه پيامبر اعظم به جامعه بشري دانست.

دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران كه در سالروز ارتحال پيامبر گرامي اسلام(ص) و سبط اكبرش امام حسن مجتبي(ع) در جمع اعضاي هيات عزاداران مسجد وليعصر گلوگاه  در مشهد مقدس سخن مي گفت حكومت ديني را بهترين هديه پيامبر اعظم به جامعه بشري دانست.
وي افزود : پيامبر عظيم الشان اسلام اسوه حسنه و الگويي نكو و ماندگار براي  جامعه بشري بود.
استاندار مازندران برگزاري با شكوه و ميليوني اربعين شهادت سيد الشهدا در كربلا را حركتي تاريخي و ماندگار خواند و گفت به بركت خون شهدا و حضور حماسي مردم عزيز ما و كشور عراق اربعين حسيني بدون هيچ مشكل امنيتي برگزار شد كه مايه افتخار و عظمت شيعه در جهان شد .
مقام عالي دولت در استان صلح مدبرانه و نرمش قهرمانانه امام حسن مجتبي(ع) را زمينه ساز قيام عاشورا دانست و گفت :امام حسن مجتبي (ع) اين آزمايش عظيم را با صبر و پايداري و متانت تحمل كرد.
استاندار مازندران به جنايت هاي اسرائيل در غزه به ويژه كودك كشي اين رژيم غاصب اشاره كرد و گفت : چرا اسرائيل با آنهمه تجهيزات نظامي و خوي ددمنشانه نتوانست بر غزه و فلسطين غلبه كند شكست اسرائيل فقط به خاطر فرهنگ حماسي عاشورا و روحيه جهادي و حماسي مبارزان فلسطيني بود كه نشات گرفته از انقلاب اسلامي ايران بود .
وي ايران را يكي از امن ترين كشورهاي جهان دانست و گفت : امروز ايران اسلامي به بركت خون شهداي عزيز و مشاركت همه جانبه آحاد مردم و رهبري خردمندانه مقام معظم رهبري مايه اميد و آرامش نهضت هاي آزاديبخش جهان شده است.
وي همچنين از حماسه آفريني مردم مازندران در عرصه مختلف تجليل كرد و گفت : مردم مازندران هميشه در دفاع از نظام و انقلاب پيشتاز بوده اند.
وي خطاب به اعضاي هيات عزاداري گفت : قدر اين فرصت ها و حضور در هيئت ها را بدانيد و از اين ظرفيت هاي معنوي براي خودسازي و ارتباط بيشتر با اهل بيت ، تقويت روحيه جهادي و پيروي از سيره و سبك زندگي آنان استفاده كنيد.  
استاندار مازندران از  احداث زائر سراي مناسب براي حضور شايسته مردم مازندران در جوار حرم رضوي خبر داد و گفت : زمين مناسبي برا احداث اين زائرسرا در اختيار مازندران قرار گرفته است و اميدواريم با كمك و مساعدت مردم ولايتمدار مازندران و هيات هاي مذهبي شاهد آغاز عمليات احداث اين زائر سرا در مشهد مقدس باشيم.
وي در پايان از همه دوستداران خاندان ولايت و امامت خواست تا روش و منش ائمه اطهار عليهم السلام را سرمشق و الگوي زندگي خود قرار دهند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما