جلسه بودجه عملیاتی سال 1394 سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران با حضور مهندس نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران جلسه بودجه عملیاتی این سازمان با حضور مهندس علی نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس هیئت مدیره سازمان برگزار شد.
جلسه مذکور بالغ بر شش ساعت به طول انجامید و در آن معاونین و مدیران سازمان به ارائه نظرات خود در خصوص بودجه عملیاتی سازمان پرداختند.
مهندس عباس صالح زاده، عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان همیاری شهرداریهای استان در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر و سپاس از مهندس نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری و دکتر احسانی، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری و عضو هیئت مدیره سازمان همیاری گفت: این برای اولین بار می باشد که بودجه در وقت مقرر، برابر اساسنامه، در دست تدوین و تا پایان آذرماه جهت تصویب خدمت هیئت مدیره ارائه خواهد گردید.
صالح زاده از یکایک کارکنان سازمان به نیکی یاد کرد و گفت: مجموعه خوبی در سازمان داریم و همه تلاشمان این است که بتوانیم درآمدی پایدار برای سازمان ترسیم نمائیم.مهندس علی نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران نیز در ادامه با اشاره به ظرفیت های خوب استان اظهار داشت: از تلاش خوب مهندس صالح زاده و معاونین و مدیران و تمامی کارکنان سازمان تشکر و قدردانی نموده و به بررسی تمامی پیشنهادات مدیران سازمان پرداخته و در پایان با ارائه پیشنهادات مناسب جهت پویا نمودن سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران به جلسه پایان دادند.

لازم بذکر است قبل از جلسه فوق، نشست هیئت مدیره سازمان با حضور مهندس نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس هیئت مدیره سازمان، دکتر احسانی، معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری و عضو هیئت مدیره سازمان و مهندس عباس صالح زاده، سرپرست و عضو هیئت مدیره سازمان از ساعت 7 لغایت 8 صبح در محل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران برگزار شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما