دومین جلسه کانون هم اندیشی پیشگامان توسعه شورای فرهنگی، ورزشی پایدار، به همت ورزشکاران کشتی گیر عضو شورای اسلامی شهرهای استان مازندران، در قائمشهر برگزار گردید.

به گزارش مازنا، دومین جلسه کانون هم اندیشی پیشگامان توسعه شورای فرهنگی، ورزشی پایدار، به همت ورزشکاران کشتی گیر عضو شورای اسلامی شهرهای استان مازندران، به میزبانی بهنام طیبی، رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر قائمشهر در این شهر برگزار گردید.

دبیر این کانون گفت: این نشست ها بهانه ای برای صله رحم و دیدار صمیمی و یکرنگی اعضاء است که پیشکسوتان و قهرمانان کشتی باری دیگر برای کاری مهم و در راستای حمایت از ورزشکاران دور هم جمع می شوند تا بتوانند با همدلی و همراهی یکدیگر کارهای تاثیر گذار فراگیر را به مرحله اجرا رسانند.

بهنام طیبی در ادامه با اشاره به نقش شوراهای اسلامی در شهرها و روستاهای استان افزود: کانون هم اندیشی پیشگامان توسعه شورای فرهنگی، ورزشی پایدار، قصد دارد با شناسائی، جذب، همراهی و همدلی ورزشکاران عضو شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان مازندران در ادوار حال و آینده و با استفاده از ظرفیت ها، فرصت ها و توانمندیهای این عزیزان در راستای توسعه پایدار ورزش استان با نگاه حمایتی و هدایتی گامهای موثر و سازنده ای بردارد.

هر یک از اعضای حاضر در این نشست نیز پس از صحبت های صمیمی دبیر جلسه، به بیان نظرات و دیدگاههای راهبردی خود پرداخته و آمادگی خود را برای برپایی نشست های بعدی و اتخاذ تصمیمات ویژه و موثر اعلام نمودند.

گفتنی است در دومین جلسه کانون هم اندیشی پیشگامان توسعه شورای فرهنگی، ورزشی پایدار، آقایان قاسمی(آمل)، پوربابا(بابلسر)، عزیز ثانی(سلمانشهر)، شکری پور(بابل)، پیری(ساری)، شیخی(نور)، توکلی(نوشهر)، میار(سلمانشهر) و غلامی سیدکلائی(جویبار) حضور داشتند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما