استاندار مازندران كه در جمع مديران و كاركنان ديوان محاسبات مازندران سخن مي گفت نظارت دقيق بر عملكرد دستگاههاي اجرايي را در حوزه مالي ضامن ارتقاء سلامت اداري خواند و گفت : رسالت ديوان محاسبات بسيار خطير و ارزشمند است.

وي بر پيشگيري و نظارت دقيق حين كار براي جلوگيري از تخلفات مالي در دستگاهها تاكيد كرد و گفت : الحمدلله ديوان محاسبات امروز جلوتر از دستگاههاي اجرايي حركت مي كند .
مقام عالي دولت در استان تعامل دستگاههاي اجرايي با ديوان محاسبات استان را خوب ارزيابي كرد و گفت : همه مديران بايد نظارت ديوان محاسبات را جدي بگيرند و تلاش كنند بودجه در مسير خودش مصرف شود .
دكتر ربيع فلاح با تاكيد بر اين نكته كه دستگاههاي اجرايي بايد در چارچوب مقررات و قانون عمل كنند گفت : در سال 93 شاهد افزايش اعتبارات استان مازندران در كشور بوديم و اين روند در سال 94 هم ادامه خواهد داشت .
استاندار مازندران بار ديگر ايجاد زمينه مناسب براي حضور فعال بخش خصوصي را در توسعه استان مهم خواند و گفت : اگر به دنبال تحول در استان هستيم بايد فضا را براي سرمايه گذاري بخش خصوصي با تعامل و وفاق فراهم كنيم .
وي فضاي استان را فضاي كار و تلاش خواند و گفت : مازندران از توسعه عقب مانده است و انتظار مي رود همه افراد براي جبران اين عقب ماندگي كمك كنند و اگر انتقادي هم هست بايد براي توسعه استان باشد
وي در پايان تاكيد كرد: فرصت خدمت بسيار محدود است و به سرعت مي گذرد و ما بايد از لحظه لحظه اين فرصتها براي خدمت شايسته به مردم استفاده كنيم .
در اين نشست پري پور مدير كل ديوان محاسبات استان  نيز گزارشي در مورد فعاليتها و اقدامات ديوان محاسبات استان ارائه نمود و از استاندار مازندران به دليل همكاري و تعامل بسيار خوب با مجموعه ديوان محاسبات تشكر نمود .
همچنين وي از استاندار مازندران به دليل تلاش براي افزايش اعتبارات مازندران تقدير و تشكر كرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما