مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران از اختصاص بیست میلیارد ریال ماشین آلات راهسازی و خدمات شهری به شهرداری تنکابن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، مهندس عباس صالح زاده با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به درخواست شهرداری تنکابن مبنی بر تجهیز ناوگان ماشین آلات راهسازی و خدمات شهری به منظور ارائه خدمات شایسته به شهروندان تنکابن، این سازمان در راستای تفاهم نامه همکاری با مدیریت امور شعب بانک تجارت استان مازندران اقدامات لازم را جهت اخذ وام و خرید ماشین آلات بمنظور رفع نیاز شهرداری مذکور انجام داد.

عضو هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران با اشاره به فعال سازی واحد مدیریت پشتیبانی شهرداریها در معاونت بازرگانی و اقتصادی این سازمان افزود: بر اساس درخواست شهرداری تنکابن، یکدستگاه لودر چرخ لاستیکی، یکدستگاه بکهو لودر، یکدستگاه خودروی آتش نشانی، یکدستگاه خودروی حمل زباله پرس، یکدستگاه کامیون کمپرسی، یکدستگاه اتاق کامیون و دو دستگاه ماشین چند منظوره باب کت توسط این سازمان خریداری و به شهرداری تنکابن واگذار گردید.

مهندس صالح زاده در ادامه ضمن دعوت از یکایک شهرداریها جهت تامین نیازهای خود از طریق این سازمان گفت: سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران آمادگی خود را جهت تامین تمامی نیازهای شهرداریها اعلام و در خصوص ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به شهرداریهای سراسر استان نیز تمهیدات لازم توسط این سازمان انجام خواهد شد.

گفتنی است موارد فوق بر اساس آخرین سیاست های پولی و اعتباری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مطابق با مقررات و دستورالعملها به شهرداریها و سازمان ها امکان پذیر می باشد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما