يونسي در جمع روابط عمومي هاي استان، عنوان كرد: بر همگان فرض است تا با شكوه ترين جشن و زبياترين ترين تجلي را از عيد پيروزي انقلاب اسلامي به نمايش بگذارند.

 

 

به گزارش مازنا به نقل از روابط عمومي استانداري، علیرضا یونسی رستمي، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعي استاندار مازندران  در همایش مديران روابط‌ عمومی‌های استان، حماسه ششم بهمن را باشکوه‌ترین تجلی مقاومت مردم در مقابل استکبار و دفاع جانانه از انقلاب اسلامی دانست و گفت: در اين حماسه ماندگار مردم مومن و انقلابي آمل با ايثار جان خود از انقلاب و دستاوردهاي آن صيانت كردند.

يونسي، با بيان اين كه انقلاب اسلامي با تقديم شهداي والامقام و حماسه آفريني هاي ملت مومن ايران اسلامي به پيروزي رسيد، تاكيد نمود: بر همگان فرض است تا با شكوه ترين جشن و زبياترين ترين تجلي را از عيد پيروزي انقلاب اسلامي به نمايش بگذارند.

رييس شوراي اطلاع رساني استان، با اشاره به اين كه مردم به آينده اميدوار شده اند و بايد با اطلاع رساني صحيح از اقدامات و دستاوردهاي دولت و نظام جمهوري اسلامي، اين اميد را در فضاي جامعه تقويت نمود، ياد آور شد: روابط عمومي ها با اشرافي كه بر فعاليت هاي دستگاه خود دارند، به طور كامل و صحيح اين فعاليت ها را اطلاع رساني نمايند.

وي در ادامه ايران اسلامي را از تاثیرگذارترین کشورها در  عرصه بین‌الملل برشمرد و گفت: همه انقلاب‌های جهان از اهداف راستین خود دور ماندند و دچار فروپاشی شدند، اما انقلاب اسلامي با الهام از آموزه هاي ديني و مذهبي و در سايه رهبري هاي امام (ره) و مقام معظم رهبري و با بهره گيري از ظرفيت والاي مردم روز به روز مقدرتر شد.

يونسي به ماهيت فرهنگي انقلاب اسلامي اشاره كرد و گفت: تنها انقلابی که در آن کم‌ترین شعار مردم، شعار اقتصادی بود انقلاب اسلامی است که توسط مردم مومن ایران رقم خورد.

یونسی با بیان این که همه انقلاب‌های دنیا دچار استبداد شدند، خاطرنشان کرد: باید تبلور انقلاب اسلامی را در نهضت هاي آزادي بخش و ملت هاي حق طلب مسلمان قدر بدانيم و با جان خود از آرمان هاي آن صيانت نماييم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما