دكتر فلاح در اين جلسه خاطر نشان ساخت: عمليات آزاد راه قائم شهر-ساري با اعتباري بالغ بر 1200 ميليارد تومان آغاز مي شود.

به گزارش مازنا به نقل از روابط عمومي استانداري، ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جمع مديران روابط عمومي هاي استان، روابط عمومي را مسووليتي خطير و پل ارتباطي دستگاه و مردم خواند و گفت:  بهمن ماه فصل با شكوهي است كه پيروزي انقلاب اسلامي رقم خورد و فجر آفرينان در بيش از سه دهه ي پيش نهال سبزي را غرس كردند كه امروز به درخت تناوري با ريشه هاي عميق بدل شد.

استاندار مازندران، با بيان اين كه امروز نگاه حق طلبانه مردم تحت ستم و آزادي خواه به ايران اسلامي است و انقلاب اسلامي، الهام بخش آنان براي رهايي از قيد و بند ستم است، خاطر نشان ساخت: امروز همه ي ما مسووليم از اقتدار نظام جمهوري اسلامي و آرمان هاي امام راحل صيانت نماييم.

وي آگاهي و اشراف روابط عمومي ها از برنامه ها و اقدامات دولت در بخش هاي مختلف  را از ضروريات دانست و ياد آور شد:  روابط عمومي ها بايد با اطلاع رساني كامل از دستاوردهاي دولت و نظام جمهوري اسلامي، در ايجاد اميد و تقويت نشاط در فضاي جامعه اهتمام نمايند.

مقام عالي دولت در استان، با اشاره به اين كه در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي بايد رويكرد فرهنگي اقدامات برجسته تر باشد، افزود: روابط عمومي ها بايد با شيوه هاي نوين تبليغاتي و فناوري هاي روز و استفاده از بستر فضاي مجازي، اقدامات دولت را به اطلاع مردم برسانند.

فلاح بر نقش موثر رسانه ها و رسانه ملي در راستاي تبيين، توجيه و اطلاع رساني درست از برنامه ها و فعاليت هاي دولت تاكيد كرد و گفت:  حضور مردم براي حفظ انقلاب از ضروريات است.هرگاه كه مردم در صحنه هاي مختلف انقلاب حضورداشتند، توفيقات و دست آوردهاي درخشاني را شاهد بوده ايم.

استاندار با اشاره به اين كه در برنامه هايي كه براي ايام الله دهه فجر تدوين مي شود، بايد اهداف انقلاب اسلامي براي مردم به ويژه نسل جوان تبيين شود، گفت: بايد جوانان را با ابعاد حماسه هاي دوران پرشكوه انقلاب، دفاع مقدس و حماسه سازندگي آشنا كنيم و از اين ظرفيت عظيم در مسير آباداني و اعتلاي كشور بهره گيريم.

فلاح، افزود: انتظار مي رود با توجه به تاكيدات رهبر معظم انقلاب، به گونه يي برنامه ريزي شود تا مردم مومن و هميشه در صحنه مازندران در برنامه هاي دهه فجر و يوم الله 22 بهمن حضوري پر شكوه داشته باشند.

استاندار مازندران در بخش ديگري از سخنان خود اقدامات دولت در مازندران را طي يك سال اخير مطلوب ارزيابي نمود و تصريح كرد: بهره گيري از توان و ظرفيت بخش خصوصي در توسعه استان در حال نهادينه شدن است.

وي با بيان اين كه در صدد هستيم با برنامه ريزي اصولي، توسعه و مديريت استان را از درآمد نفتي جدا كنيم، گفت: بايد ضمن جذب كامل بوجه دولتي، از منابع بخش خصوصي و سرمايه گذاري هاي موثر و استفاده درست از ظرفيت نخبگان و فرهيختگان مازندران را سازيم.

استاندار مازندران از افتتاح برخي طرح هاي اشتغالزا و تقويت كننده فضاي كسب و كار در استان، طي ايام الله دهه فجر امسال در استان خبر داد و افزود: از جمله ي اين طرح ها افتتاح طرح پرورشي ماهيان خاوياري با اعتباري بالغ بر 140 ميليارد تومان را كه در دنيا بي نظير است را شاهد خواهيم بود.

وي با اشاره به اين كه فعاليت هاي زير ساختي در مازندران به سرعت در حال انجام است و در اين زمينه در شمار استان هاي موفق كشور در سال اخير هستيم، بيان كرد: در بسياري از پروژه هاي عمراني استان شاهد تخصيص صد در صد اعتبارات هستيم.

فلاح از افتتاح بيش از 1300 پروژه در ايام الله دهه فجر امسال در استان خبر داد و ياد آور شد: پروژه آزاد راه قائم شهر-ساري با رويكرد گردشگري با اعتباري بالغ بر 1200 ميليارد تومان، موافقت دولت را دريافت نموده كه عمليات اجرايي آن به زودي آغاز خواهد شد.

استاندار مازندران، خطاب به روابط عمومي ها تاكيد نمود: طوري اطلاع رساني شود تا مردم در جريان جزييات پروژه ها قرار گيرند.

حجت الاسلام يوسف پور، رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان، نيز در اين جلسه با اشاره به اين كه 400 مركز اصلي در استان، امور برنامه ريزي براي گرامي داشت ايام الله دهه فجر امسال در مازندران را بر عهده دارند، گفت: برنامه هاي متنوعي چون برگزاري جشنواره ها، ياد واره ها، تجليل از خانواده شهدا و ايثارگران، برنامه هاي قرآني، مسابقات و برنامه هاي عمراني و ...در دهه فجر امسال در سراسر استان برگزار مي شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما