مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران : با اجرای طرح تحول نظام سلامت ، منابع و سرمایه ها در مسیر درست هدایت شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، دومین همایش کارشناسان ناظر بیمارستانی سازمانهای بیمه گر با حضور مدیران و مسئولین سازمانهای بیمه استان ، به میزبانی این اداره کل در شهرستان آمل برگزار شد .
بر اساس این گزارش ، دکتر رسول ظفرمند طی سخنانی در این همایش ، از مجموعه تلاش ها و همکاری تمامی مسئولین و کارشناسان سازمان های بیمه گر استان در راستای اجرای کتاب ارزش نسبی خدمات در بیمارستانهای دولتی استان که موجب جلب رضایت بیمه شدگان شد ، تقدیر و تشکر نمود .
مدیرکل بیمه سلامت مازندران همچنین افزود : با اجرای طرح تحول نظام سلامت ، منابع و  سرمایه ها در مسیر درست هدایت شده که این کار با رسیدقی دقیق اسناد توسط کارشناسان بیمارستانی به عنوان خط مقدم اجرای این طرح عملی خواهد شد .
وی همچنین اشاره کرد : کارشناسان ناظر بیمارستان ها در کنار رسیدگی به اسناد ، می توانند با تحلیل درست و نگاه علمی و پژوهشگرانه کمک بسیار زیادی جهت ارائه خدمات بهینه به بیمه شدگان و صرف هزینه های نظام سلامت در مسیر درست داشته باشند .
یادآور می شود در این همایش کارشناسانی از سازمان های بیمه گر آخرین دستورالعمل ها و بخشنامه های موجود را برای حاضرین تبیین نموده و در پایان جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد .
لازم به ذکر است در این همایش از کارشناسان بیمارستانی که گزارشات نظارتی شاخصی را ارائه داشتند با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد .
مدیرکل بیمه سلامت استان مازندران : اسلام دین رحمت ، عطوفت و صلح است
به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، دکتر ظفرمند با بیان مطلب فوق در دومین همایش کارشناسان ناظر بیمارستانی سازمانهای بیمه گر که در شهرستان آمل برگزار شد ، افزود : پیامبر اکرم(ص) دلیل بعثت شان را اتمام مکارم اخلاق اعلام نمودند و اکنون نوای صلح و مهربانی دین مبین اسلام در سراسر جهان طنین انداز است که این امر موجب خشم و کینه دشمنان صلح و محبت شده است .
مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه ضمن محکومیت حرکت زشت نشریه فرانسوی در هتک حرمت نبی مکرم اسلام(ص) افزود : این معاندان با اهانت به ساحت مقدس پیامبر      اکرم (ص) می خواهند کینه و خشم خود را از اشاعه تفکر مترقی اسلام در جهان نشان دهند غافل از این که اراده و مشیت الهی بالاتر از تمامی اراده ها است .
وی همچنین به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه بزرگ ششم بهمن آمل ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این روز ، این حماسه را به عنوان یکی از روزهای بزرگ و تاثیرگذار انقلاب اسلامی برشمرد که تمام مردم آمل به پاخاستند تا از دین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی با نثار خون خود دفاع نمایند .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما