در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی و در آستانه فرارسیدن ماه بهمن وآغاز جشن های پیروزی انقلاب اسلامی و به منظورترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی بیشتر کارکنان و مدیران و آحاد مردم ،با اصول و مفاهیم فرهنگ و مدیریت جهادی،کتاب "درآمدی برفرهنگ و مدیریت جهادی "منتشر گردید.

نویسندگان کتاب مذکور آقایان علی قلی پور ارکمی و ابوالفضل طاهری هستند. 

این کتاب در قطع رقعی با 80 صفحه توسط انتشارات الهام نور منتشر و با قیمت 50000 ریال در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

این کتاب مناسب برای  کلیه دانشجویان خصوصا دانشجویان مدیریت درگرایشهای مختلف ،مدیران وکارکنان سازمانهای دولتی وخصوصی،دانش آموزان وسایرعلاقمندان می باشد

این کتاب مشتمل بر 5فصل به شرح ذیل می باشد:

درفصل اول کتاب ابتدا به معرفی فرهنگ ،صفات و ویژگی های آن پرداختیم و درادامه درباره فرهنگ سازمانی ،فرهنگ غالب وخرده فرهنگ درسازمان،پیدایش فرهنگ سازمانی وروش های زنده نگه داشتن آن ،انواع فرهنگ سازمانی وکارکردهای فرهنگ سازمانی مطالبی بیان شده است.

در فصل دوم به بیان اصول و مبانی فرهنگ جهادی پرداخته ایم و در این راستا مواردی همچون واژه شناسی جهاد، مفهوم فرهنگ جهادی و مؤلفه های فرهنگ جهادی مشخص گردیده اند.

در فصل سوم که به مدیریت جهادی اختصاص دارد ابتدا مقدمه و تاریخچه مختصری از مدیریت آورده شده و ضمن تبیین بنیان های علمی مدیریت جهادی ویژگی های آن نیز ذکر گردیده اند.

در فصل چهارم روش های نهادینه سازی فرهنگ و مدیریت جهادی با توجه به تجربیات گذشته و تحلیل وضعیت حال و آینده شرح داده شده است.

در فصل پنجم الگویی برای تربیت و رشد و پرورش مدیران جهادی با تأکید بر طراحی ساختار نظام آموزشی معرفی گردیده است.

در فصل ششم نیز سیاست های کلی نظام در امور (ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار و جهاد و ساماندهی امور ایثارگران) برای اطلاع خوانندگان آورده است.

به امید تحقق آرمان های والای شهدا و امام شهیدان وپیروزی اسلام درپرتو فرهنگ ومدیریت جهادی

علاقمندان برای دریافت کتاب می توانند با شماره 09191872246 تماس حاصل نمایند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما