وزیر کشور گفت : از استاندار مازندران به عنوان محور دولت و دستگاههاي اجرايي در اين استان به عنوان نماينده عالي نظام در استان كه با كمك نماينده محترم ولي فقيه در استان فضاي همدلي ، همكاري و تلاش را در استان بوجود آورده تقدير و تشكر مي كنم.

عبدالرضا رحمانی فضلی در مراسم افتتاح 28  کلانتري مازندران بیان داشت: طرح مکنا با همکاری شهرداریها و خیرین امنیت اجتماعی در کلانتریها و پاسگاه ها انجام شده است.

وی خواستار گسترش دامنه فعاليتها براي حل مسائل و مشكلات اجتماعي شد و  افزود : آسیبهای اجتماعی راهی جز اجتماعی کردن مسئله و حل آن از طریق مردم ممکن نیست.

وی از فرمانده نيروي انتظامي استان به عنوان فردي مقتدر و خلاق ياد كرد و با اشاره به اقدامات مختلف در حوزه اجتماعی گفت : فرماندهی انتظامی در حوزه مواد مخدر، مقابله با اشرار، تكريم ارباب رجوع و پاسخ به آنها و اجرای طرح مکنا از عملکرد خوبی برخوردار است.

وزیر کشور تصريح نمود :افتخار ایران این است که سرنوشت مردم واقعا بدست خود مردم است و این امر یک نعمت بزرگی است که مردم قدرت و اقتدار خود را با انتخاب نمایندگان متجلی کردند.
رحمانی فضلی با بیان اینکه امنیت زیربنای همه فعالیتهاست گفت: ارزش امنیت به گونه ای است که اگر با فقدان مواجه شود نمی توان در حوزه ای برنامه ريزي و کار کرد.

وزیر کشور با بیان اینکه يكي از امتيارات نظام مقدس جمهوري اسلامي  امنیت پایدار است، اظهار داشت: امنیت پایدار مبتنی بر اراده مردم است و جمهوری اسلامی به این امنیت رسیده است و نیروی انتظامی تجلي عيني امنیت است .

وي همدلي ، هماهنگي و انسجام در مازندران را بسيار ارزشمند خواند و گفت : نبايد حاشيه ايجاد كنيم ما از طرف مردم انتخاب شديم تا براي آنان كار كنيم و از اسلام و انقلاب شان دفاع كنيم مردم ما را انتخاب كردند تا آينده فرزندان آنان را تضمين كنيم

وزير كشور تاكيد كرد : اگر به حواشي بپردازيم و به درگيري و حركات بي جهت بپردازيم سودي نخواهيم برد.

وي در پايان گفت :  از استاندار مازندران به عنوان محور دولت و دستگاههاي اجرايي در اين استان به عنوان نماينده عالي نظام در استان كه با كمك نماينده محترم ولي فقيه در استان فضاي همدلي ، همكاري و تلاش را در استان بوجود آورده تقدير و تشكر مي كنم
قابل ذگر است با حضور وزیر کشور و استاندار مازندران  ۲۸ کلانتری مازندران بصورت ویدئو کنفرانس و با ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما