مديركل دفتر فناوري اطلاعات ، ارتباطات و امنيت اسنانداری مازندران، خاطر نشان ساخت: طي دو سال گذشته 230 فرصت شغلي بصورت مستقيم با تاسيس دفاتر پيشخوان ايجاد كه علاوه بر نقش كار آفريني نقش بسزايي در خدمت رساني بهتر به مردم شريف استان داشته است.

به گزارش مازنا، ابوذر قرباني مديركل دفتر فناوري اطلاعات ، ارتباطات و امنيت و دبير كارگروه دفاتر پيشخوان دولت استان مازندران از آغاز فراخوان دفاتر پيشخوان روستايي در استان خبر داد .

قرباني دبير كارگروه دفاتر پيشخوان دولت استان با اشاره به تشکیل دفاتر پیشخوان دولت اظهار داشت : این مساله در جهت ارائه خدمات بیشتر و آسان‌تر به مردم تحقق یافت.

وی خدمت به مردم را یکی از اهداف مهم نظام اسلامی دانست و بیان داشت: این دفاتر مسئولیت بسیار خطیر و مهمی به عهده دارند چرا که نماینده دولت و خط مقدم ارائه خدمات دولتی به مردم محسوب می‌شوند.

مهندس قرباني افزود كارگروه دفاتر پيشخوان دولت استان در نظر دارد در راستاي وظايف خود و براي توسعه دفاتر در سطح نقاط استان و جهت افزايش عادلانه خدمات دولت به مردم شريف استان مازندران طي فراخواني ، تعداد 84 دفتر در روستاهاي استان ايجاد كند.

مديركل فناوري اطلاعات، ارتباطات و امنيت گفت : طي دو سال گذشته و بر اساس فراخوان، 230 فرصت شغلي بصورت مستقيم با تاسيس دفاتر پيشخوان ايجاد كه علاوه بر نقش كار آفريني نقش بسزايي در خدمت رساني بهتر به مردم شريف استان داشته است .

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری مازندران با بیان این که دفاتر پیشخوان دولت در مازندران از حیث کمیت در جایگاه خوبی قرار دارند، اذعان داشت: 476 دفتر روستایی و 304 دفتر پیشخوان دولت در حوزه شهری مازندران فعال هستند و 180 خدمت از 26 دستگاه اجرايي را به مردم عزيز ارائه مي دهند.

وی ارتقای کیفیت را مهم‌ترین هدف کارگروه پیشخوان دولت در مازندران دانست و افزود: تجمیع خدمات دولتی، عمومی و تمرکززدایی از آن، افزایش بازدهی و کیفیت خدمات، عدالت‌ ورزی، کاهش فساد اداری و ایجاد رضایت عمومی نیز از جمله دیگر اهداف مهم این دفاتر است.

قرباني کاهش تردد شهری، کاهش مصرف سوخت و تامین سلامت روحی و جسمی مردم مهمترین را از مزایای تشکیل دفاتر پیشخوان دولت است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما