شهردار مرکز میاندرود گفت: از محل حوادث غیرمترقبه که مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون تومان است تنها 70 میلیون به آتش‌نشانی سورک اختصاص یافته است که این مبلغ جوابگوی خدمات آتش‌نشانی نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندرود، با هدف کسب آمادگی بیشتر، مانور آتش‌نشانی در شهر سورک مرکز میاندرود برگزار شد.

در این مانور 50 نفر از پرسنل شهرداری سورک و امور برق این شهرستان به‌ همراه دو دستگاه کامیون آتش‌نشانی با هدف کسب آمادگی لازم برای خطرات احتمال آینده حضور داشتند.

شهردار سورک در حاشیه این مانور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره خدمات‌رسانی آتش‌نشانی این شهر برای کل شهرستان تصریح کرد: سالانه 200 میلیون تومان از تجهیزات و امکانات شهر سورک برای مهار آتش‌سوزی شهرستان استفاده می‌شود و این به معنی خدمات‌رسانی با بودجه شهر برای کل شهرستان است.

سید محمد انصارالحسینی با اعلام ناکافی بودن مبلغ اختصاصی به آتش‌نشانی این شهر گفت: از محل حوادث غیرمترقبه شهرستان که مبلغ یک میلیارد و 700 میلیون تومان است تنها 70 میلیون به آتش‌نشانی سورک اختصاص یافته است که این مبلغ جوابگوی خدمات آتش‌نشانی نمی‌شود.

وی همچنین با اشاره به پیشرفت ساخت ساختمان جدید آتش‌نشانی در این شهر از افتتاح آن در آینده نزدیک خبر داد.

شهردار مرکز میاندرود در ادامه با اشاره به جلسات خود با معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌های کشور تصریح کرد: مقرر شد تا دو ماه آینده ماشین‌آلات جدید آتش نشانی در اختیار شهرداری سورک قرار گیرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما