در پي برگزاري المپياد ورزشي كارگران كشور به ميزباني مازندران آيت الله طبرسي نماينده ولي فقيه در استان و ربيع فلاح استاندار مازندران پيام مشتركي صادر نمودند.

متن پيام بدين شرح است :
كارگران بازوان حركت هر جامعه‌ به سوي رشد، تعالي و شكوفايي هستند و خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي، در سنگر كار و توليد كه نمادي از صبر و ايثار و استقامت و اعتقاد راسخ و سرشار از عشق به ولايت و ايران عزيز است بي بديل و ممتاز است .
سلامت و امنيت دو نعمت بزرگ خداوند است كه  در دین مبین اسلام به آن تاكيد شده است  و یکی از راه های حفظ جان و سلامتی ورزش است که در جامعه باید نهادینه شود.
حقيقت آنست اگر بخواهیم جامعه ای سالم و ایمن داشته باشیم باید بر روی ورزش و همگاني كردن آن  سرمایه گذاری كنيم  چرا كه نقش ورزش در ارتقاء سلامت بر هیچ کس پوشیده نيست و ورزش کمک شایانی به ایجاد و تقویت سلامت جسمانی ، روانی و اجتماعی می کند
ورزش علاوه بر ایجاد نشاط و شــادابى، زاینده اعتماد به نفس و در نهایت بهبود ســلامت روان است و یکی از  برنامه‌های مهم دولت تدبیر و امید، ایجاد نشاط، شادابی و سلامت همه جانبه‌ی اقشار مختلف کشور است که الحمدلله با برگزاري المپياد ورزشي كارگران زمينه توسعه ورزش كارگران عزيز و فعالیت‌های جسمانی آنان در قالب جشنواره‌ و المپیاد ورزشی تحقق علمی و عینی پیدا کرده است.

شكي نيست برگزاري اين المپياد ورزشي با اين گستردگي و تنوع رشته ها علاوه بر به نمايش گذاشتن قابلیت‌های جسمانی كارگران عزيز زمينه داشتن جسمی سالم و روحی متعالی را فراهم خواهد نمود.
در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي ، خداي را شاكريم كه با برگزاري اين المپياد ورزشي ، ورزشکاران عزيز شرکت‌کننده ضمن حضور در رقابت هاي سازنده ورزشي با فرهنگ‌ بومی  و جاذبه هاي زيباي گردشگري مازندران بيشتر آشنا شده و از فضاي زيبا و چشم نواز ديار علويان نيز بهره مي برند .
اميدواريم كارگران عزيز ورزشكار با بهره گيري از تعاليم دين مبين اسلام، ورزش را به عنوان يكي از فعاليت هاي اصلي خود به منظور ارتقاء سلامت و تندرستي جسم و روح خود مورد توجه قرار داده و از بستر ورزش براي رشد و شكوفايي هر چه بيشتر استعدادها و توانايي هاي خود بهره ببرند
اينجانبان با خيرمقدم به حضور ارزشمند يكايك كارگران عزيز ، سنگربانان عرصه توليد و توسعه اقتصادي و مربيان و داوران و سرپرستان عزيز فرصت را غنيمت شمرده و از مدیران محترم، برنامه‌‌ریزان و دست اندرکاران برگزاری باشکوه این المپياد ورزشي تشکر و قدردانی نموده و از خداوند متعال توفیق روزافزون آنان را خواستاريم.
نورالله طبرسي                                           ربيع فلاح
نماينده ولي فقيه در مازندران                             استاندار مازندران

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما