مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران در نشست صمیمانه با حامیان طرح اکرام گفت:بیش از64هزار خانوار در مازندران تحت  حمایت کمیته امداد قرار دارند.

به گزارش روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)مازندران تیمور طهماسب پور با بیان اینکه  یازده هزار دنش آموز و دانشجو تحت حمایت این نهاد  قراردارند،اظهار داشت:  این افراد از خدمات کمیته امداد بهرمندند.

وی افزود :فقر امروز با فقر گذشته متفاوت است و باید خدمات اثربخش داشته باشیم که با حمایت حامیان اکنون  تا حدی مشکلات ایتام را حل کرده ایم.

طهماسب پور با اشاره به وجود مشکلات در میان دانشجویان تحت پوشش تصریح کرد:دانشجویان در مراجعه به کمیته امداد  نیازمند دریافت امکانات به روز  برای تحصیل در مقاطع تحصیلی  هستند و حمایت حامیان در این زمینه می تواند شرایط مناسب تحصیلی را فراهم کند.

وی  گفت:موضوع تامین جهیزیه  دختران در آستانه ازدواج  در کمیته امداد از موضوعات اصلی در بخش حمایتی است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران، با اشاره به وجود فقر مالی  در میان خانواده ها تصریح کرد: تلاش در رفع نیازهای آنان می تواند در تشکیل خانواده  موثر باشد.

تیمور طهماسب پور  ابراز امیدواری کرد: راهکاری تبیین شود تا در استفاده مناسب از ظرفیت های استانی و شهرستانی مشکلات ایتا م و دختران در آستانه ازدواج را حل کنیم.

وی با بیان اینکه توسعه فرهنگ نوعدوستی در رفع مشکلات اجتماعی تاثیرگذار است بکارگیری شیوه های مناسب در رفع موانع را ضروری دانست.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما