رئیس اتاق اصناف شهرستان ساری از تمهیدات لازم برای برپایی نمایشگاه فروش بهاره در ساری خبر داد و گفت: این نمایشگاه از ۱۲ اسفندماه آغاز به‌کار می‌کند.
عباس رمدانی در گفت و گو با سایت اصناف شمال با بیان اینکه نمایشگاه بهاره با هدف تامین مایحتاج نوروزی شهروندان برپا شد ، گفت: این نمایشگاه با ظرفیت خوب اتاق اصناف مرکز استان در آستانه سال جدید برگزار خواهد شد .

وی از وجود غرفه های پوشاک، کیف و کفش آجیل و شیرینی، لوازم بهداشتی در نمایشگاه بهاره خبر داد و افزود: این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 6000 متر در 400 غرفه از تولید کنندگان و عرضه کنندگان مازندران و استانهای همجوار برگزار و کلیه کالاها 15 الی 30 درصد زیر قیمت بازار در نمایشگاه عرضه می شود.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مازندران اظهار داشت: نمایشگاه بهاره ساری تا بیستم و یکم اسفند ماه همه روزه از 10 صبح تا 10 شب در کیلومتر 7 جاده ساری نکا ( مرکز نمایشگاه تخصصی ساری) جهت بازدید عموم دایر است.

رمدانی خاطر نشان کرد: بازرسان حضور گسترده‌ای در این دارند و در صورت شکایت بازدید کنندگان، در اسرع وقت به شکایات آنان رسیدگی کنند. تمامی کالاها پیش از آغاز به کار نمایشگاه به لحاظ کیفی و قیمتی توسط کارشناسان ،کارشناسی می شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما