استاندار مازندران گفت: در ايام نوروز امسال كه نوروز فاطمي ست، بايد شان و منزلت بي بي فاطمه زهرا (س) حفظ گردد.

ربيع فلاح جلودار در نشست شهرداران استان بر بهره گيري از مشورت كارشناسان براي پيشبرد امور شهرداري ها تاكيد كرد و افزود: مسائل و موضوعات شهري از نظر اجتماعي و فني در تمام سطوح بايد مورد توجه قرار گيرد.
وي ادامه داد: بايد تلاش كنيم تا نرخ فضاي سبز شهري در شهرهاي مازندران به بقيه شهرهاي كشور نزديك شود.
ربيع فلاح بر ساماندهي بافت هاي فرسوده شهري و سرعت گيرها در مازندران تاكيد كرد و گفت: شهرداران بستر لازم را براي  مشاركت بخش خصوصي در حوزه فاضلاب شهرهاي استان فراهم نمايند
استاندار مازندران تاكيد كرد: خوشبختانه امروز شرايط توسعه دولت الكترونيك در مازندران مهياست و همه شهرداري ها در اين حوزه ورود جدي نمايند و زيرساخت هاي لازم را فراهم كنند.
وي با اشاره به درپيش بودن نوروز سال 94 ، تاكيد كرد: همه فرمانداران و شهرداران مازندران در ايام نوروز در آماده باش كامل قرار خواهند داشت.
ربيع فلاح بر نظافت عمومي و زيباسازي و گلكاري ميادين و خيابان ها براي ايام نوروز تاكيد كرد و گفت: هم چنين بايد در نظر داشته باشيم كه ايام نوروز امسال كه نوروز فاطمي ست، بايد شان و منزلت بي بي فاطمه زهرا (س) حفظ گردد.
وي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به برنامه ريزي هاي صورت گرفته براي رفع مشكل پسماند استان، اظهار داشت: تا دوسال ديگر موضوع پسماند مازندران نهايي خواهد شد.
فلاح شوراها را ظرفيت مطلوبي در جهت توسعه استان ذكر كرد و گفت: كنترل ساخت و سازهاي غيرمجاز و جلوگيري از تغيير كاربري اراضي، از جمله كارهاي مهم شوراها و شهرداران است و هم افزايي شوراها با شهرداران موجب بهبود مديريت شهري خواهد شد.
وي خواستار ارزيابي شهرداران و شوراهاي شهر و روستا و معرفي شهرداران و شوراهاي نمونه در استان براي ايجاد رقابت سازنده شد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما