استاندار مازندران با تقدیر از تلاش های رسانه های گروهی استان در سال جاری از آنان خواست با نقد سازنده و طرح مسایل و مشکلات و ارایه راهکار به مسوولان برای توسعه استان کمک کنند.

ربیع فلاح در جمع اعضاي خانه مطبوعات ، انجمن رسانه هاي مجازي مازندران ، مديران خبرگزاري ها و مديران مسئول روزنامه هاي استان انعکاس فعالیت های انجام شده در استان را متناسب با کارهای صورت گرفته ندانست و افزود : استان مازندران ظرفیت های بسیار خوب و بالایی در همه بخش ها دارد که می تواند هر کدام آنها به تنهایی گره ای از مسایل و مشکلات استان را باز کند.
وی به دریا ، جنگل و کشاورزی اشاره کرد و افزود : هر کدام از این ها به تنهایی می توانند هزاران شغل را ایجاد کنند.
استاندار مازندران با بیان اینکه استان در زمينه امنيت جزو برترین ها در کشور است گفت : خوشبختانه با تعامل و همکاری خوبی که بین دستگاههای مختلف امنیتی و انتظامی در استان وجود دارد جرایم و تصادفات رو به کاهش است و جزو استانهای برتر در کشور هستیم.
فلاح جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی را مورد اشاره قرار داد و گفت : باید تلاش کنیم که این اتفاق صورت نگیرد اما در برخورد با موارد غیرمجازی که صورت گرفته باید قاطعیت دولت را در اجرای قانون نشان دهیم .
استاندار مازندران به انجام صدها پروژه عمرانی و تولیدی در استان اشاره کرد و گفت : در هرجای استان این پروژه ها در حال انجام است به گونه ای که استان اکنون به یک کارگاه بزرگ سازندگی تبدیل شده است.
وی ابراز امیدواری کرد در سال آینده اوضاع استان بسیار بهتر از سال جاری باشد و در این راه رسانه ها را به یاری طلبيد.
استاندار مازندران همچنین به برگزاری انتخابات در سال آینده اشاره کرد و گفت : تلاش دولت برگزاری صحیح و قانونی انتخابات است و رای مردم حق الناس است و برای ما مهم نیست که از صندوق نام چه کسی با چه دیدگاهی بیرون می آید مهم آنست كه انتخابات صحيح و قانوني برگزار شود و رسانه ها براي برگزاري هر چه بهتر انتخابات كمك كنند .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما