استاندار مازندران با عنايت به نام گذاري سال 94 از سوي مقام معظم رهبري به عنوان سال دولت و ملت همدلي و همزباني گفت : رسانه ها در تحقق همدلي دولت و ملت نقش اساسي دارند

وي به بخشي از فعاليتهاي دولت در سال 93 اشاره كرد و اظهار کرد: استانداری مازندران در سال گذشته رویکرد خوبی در اجرای فعالیت‌های عمرانی در استان داشته است.

مقام عالي دولت در استان با اشاره به اینکه رسانه‌ها حامی خوبی در توسعه استان محسوب می‌شوند، افزود: برخی انتقادها از سوی رسانه‌ها سبب شد تا مسئولان مطالبه‌گر شوند.

فلاح مازندران را استانی با ظرفیت‌های استثنايي در کشور دانست و تصریح کرد: مازندران ظرفیت بی‌نظیری دارد که در کشور دیده نمی‌شود و این توانمندی‌ها باید با فراهم کردن امکانات به‌ منظور توسعه اقتصادی اجرایی شود.

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران جذب بخش خصوصی را با هدف توسعه اقتصادی از اولویت‌های استان دانست و ادامه داد: در دریا طرح‌های خوبی از سوی شیلات در حال اجراست که برای فارغ‌التحصیلان این رشته اشتغال‌زایی خوبی صورت می‌گیرد.

فلاح بحث زباله را در مازندران پدیده‌ای نامیمون دانست و گفت: در سال‌های اخیر معضل زباله در مازندران از لحاظ نگاه داخل استانی موضوعی عادی شده است.

وی با اعلام اینکه معضل زباله امسال رفع می‌شود، افزود: پیگیر ساماندهی معضل زباله از طریق شهرداری و دهیاری‌های استان هستیم.دستور کار ستاد اجرایی خدمات سفر رسیدگی و رفع مشکلات استان در ایام نوروز باشد.

وي از رشد 40 درصدي اعتبارات ملي مازندران در سال 94 خبر داد و گفت : بايد ظرفيت خوب رسانه اي مازندران در خدمت تقويت همدلي و همزباني و توسعه استان قرار گيرد.

در اين نشست خبري معاون عمرانی استاندار مازندران از خدمات اصحاب رسانه در ستاد اجرایی خدمات سفر تشکر کرد و گفت: از ابتدای طرح تاکنون هزار و 100 گزارش از سوی رسانه‌های مازندران منتشر شد.

علی نبیان با بیان اینکه شعار رهبری سرلوحه فعالیت‌های مسئولان استانی قرار دارد، افزود: کارهای استان با همدلی و هم‌زبانی با مردم انجام می‌شود.

وی ایمن‌سازی محور ساری ـ فرح‌آباد را از پروژه‌های عمرانی استانی دانست و گفت: 9 دور برگردان برای جاده فرح‌آباد ساری در نظر گرفته شد که از سال گذشته سه دور برگردان اجرا شد

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما