سومین نمایشگاه تخصصی خدمات و مبلمان شهری و فضای سبز استان مازندران سوم الی پنجم مرداد ماه 94 در محل دائمی نمایشگاهای بین المللی استان مازندران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان مازندران عباس صالح زاده مدیرعامل سازمان گفت: سومین نمایشگاه تخصصی خدمات و مبلمان شهری و فضای سبز استان مازندران سوم الی پنجم مرداد ماه 94 در محل دائمی نمایشگاهای بین المللی استان مازندران برگزار می شود.

وی افزود این نمایشگاه با حضور شهرداری‌های استان، تولیدکنندگان و تامین کنندگان محصولات خدمات شهری و با هدف رشد و افزایش سطح دسترسی به محصولات خدماتی و ارتقای کیفی خدمات رسانی و حمایت از تولید داخلی و بومی برگزار می‌شود.

عباس صالح زاده ادامه داد: در این نمایشگاه که با حضور تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات فنی و مهندسی در حوزه خدمات و مبلمان شهری برگزار می شود محصولاتی از قبیل ادوات و ماشین‌آلات سازمانی، ادوات و تجهیزات خدمات شهری، مبلمان شهری، فضای سبز، تجهیزات پارکی و خدمات مرتبط با آتش‌نشانی و خدمات ایمنی و ... در معرض نمایش گذاشته خواهد شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان مازندران تصریح کرد: در بخش‌های دیگر نمایشگاه، توانمندی‌ها و دستاوردهای شهرداری‌های استان مازندران  و عملکرد مجموعه شهرداری‌ها با حضور شهرداری‌های شهرهای مختلف استان مورد بازدید عموم قرار خواهد گرفت.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما