استاندار مازندران گفت: دولت و ملت و بخش خصوصي، دركنارهم و باهم استان را اداره خواهيم كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري، ربيع فلاح در نشست با رييس و اعضای جديد هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنايع و معادن و كشاورزي استان بيان داشت: بخش دولتي و خصوصي براي توسعه همه جانبه استان بايد هم دل و هم زبان باشند و عمل كنند.
وي با بيان اينكه مازندران بايد به گل سرسبد كشور تبديل شود، تصريح كرد: زمينه مناسب در مازندران براي توسعه فضاي كسب و كار، رونق اقتصادي، اشتغالزايي و استفاده بهينه از استعدادها و قابليت هاي انساني وجود دارد كه بايد با همكاري دولت و بخش خصوصي فعال گردد.
فلاح با اشاره به اينكه درحال حاضر تنها يك پنجم ظرفيت صادرات استان فعال است، اذعان داشت: روي كمك و مشاركت اتاق بازرگاني استان در توسعه اقتصادي، حساب ويژه اي بازكرديم.
وي با بيان اينكه توسعه استان بايد دغدغه همه باشد، افزود: كسي كه انتقاد سازنده و عالمانه داشته باشد، دوست و ياور ماست.
ربيع فلاح با اشاره به اينكه علاقه مندان به توسعه استان بايد از جايگاه مناسب برخوردار باشند، گفت: دخالت بيجاي بخش دولتي را در ايجاد موانع براي بخش خصوصي تحمل نخواهيم كرد.
وي در بخش ديگري از سخنانش بيان داشت: دولت تدبير و اميد به هر شعاري كه داده، اعتقاد دارد و عمل نموده است.
استاندار مازندران با اشاره به تعامل سازنده دولت تدبير و اميد با دنيا، خاطرنشان ساخت: سياست خارجي دولت در تداوم سياست داخلي است و اين سياست مبتني بر تعامل دوسويه و منطقي با مردم تحت حمايت مقام معظم رهبري مي باشد.
وي با بيان اينكه امروز دوست و دشمن به عظمت و اقتدار نظام جمهوري اسلامي باور دارند، تاكيد كرد: اگر در كنار هم باشيم، بر همه مشكلات غلبه خواهيم كرد.
فلاح گفت: نظام متعلق به همه است و شايستگان بايد در امور مديريت قرار گيرند.
در ادامه اين جلسه عبداله مهاجر رئیس دوره ششم اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و كشاورزي مازندران نيز از بخش خصوصی به عنوان بازوان دستگاههای اجرایی یاد کرد و گفت: امیدواریم در سال جاری با حمایت ویژه دولت و مسئولان استان گامهای خوبی در حوزه های مختلف از جمله اقتصاد برداریم.
وی با اشاره به شرکت ۳۹ داوطلب در انتخابات اتاق بازرگانی با بیان اینکه جایگاه بخش خصوصی و اتاق بازرگانی بسیار بالاست گفت: برای توسعه امور باید برنامه داشته و اگر قرار است موفق باشیم باید برنامه محور باشیم.
مهاجر، با تاکید بر اینکه پارلمان بخش خصوصی با همدلی و همزبانی در خدمت توسعه استان است یادآور شد: تمام اعضای اتاق بازرگانی برای توسعه استان همدل و همزبان هستند و همگرایی را بین اعضا پیاده کرده ایم.
گفتني ست در اين جلسه از عشريه، رييس سابق اتاق بازرگاني استان تجليل و قدرداني شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما