با حكم استاندار مازندران، علي اصغر احمدي به عنوان مديركل مديريت بحران استانداري منصوب و معارفه شد.

به گزارش مازنا به نقل از روابط عمومي استانداري، معاون امور عمراني استاندار مازندران در جلسه معارفه مديركل مديريت بحران با اشاره به اهميت و حساسيت بالاي كار اين اداره كل، بيان داشت: ميزان حوادث طبيعي در مازندران زياد است و اين امر نيازمند مديريت جامع و اصولي ست.
علي نبيان افزود: در مجموعه مديريت بحران وجود هم دلي و هم صدايي از اهميت ويژه اي برخوردار است چراكه حجم كار بالاست و هرثانيه مي بايست به مردم خدمت رساني كرد.
وي خدمت رساني به مردم را وظيفه همه مديران دانست و گفت: منويات مقام معظم رهبري و رييس جمهور را ما مديران بايد ساري و جاري كنيم و در امور تدبير كنيم تا اميد در مردم ايجاد شود.
معاون عمراني استاندار هماهنگي و تطبيق اطلاعات جمع آوري شده از دستگاه ها و فرمانداري ها را بسيار مهم و يكي از وظايف حساس مجموعه مديريت بحران دانست.
نبيان تاكيد كرد: موضوع آموزش هم يكي از امور ضروري و قابل اهميت در مديريت بحران است كه بايد براي همه مديران، فرمانداران و بخشداران درنظر گرفته شود.
وي هم چنين از خدمات رستم زرودي، مديركل سابق مديريت بحران استانداري تقدير كرد و افزود: زرودي همواره در صحنه حضور داشت و پاي كار بود، اميدواريم كه اين روال در آينده و از سوي مديركل جديد نيز دنبال شود.
گفتني ست علي اصغر احمدي پيش از اين، معاونت بنياد مسكن استان مازندران را به عهده داشت.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما