محمدحسین مقیمی معاون سياسي وزارت كشور در نشست احزاب، گروهها و فعالان سیاسی مازندران گفت : دولت تدبیر و امید تلاش دارد با عقلانیت و استفاده از همه تفکرات ، کشور را اداره کند.

وی ادامه داد: اینکه بعد از 8 سال ،  دولت بودجه سالانه کشور را به موقع تحویل مجلس می دهد نشان از قانون مداری رئیس جمهور است.

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در مسائل سیاست خارجه ، اقتصاد ، سیاست داخلی ، درمان و ... اقدامات خوبی انجام داد که مردم اثرات مثبت آن را لمس کردند ، اظهار داشت : خیلی از برنامه های دولت مانده است و بعضی از انتقادها درست می باشد.

مقیمی تصریح کرد : دولت از مدیرانی که همسو با تفکرات تدبیر و امید باشند استفاده خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه لازمه داشتن مدیران قوی تقویت احزاب و تشکل های سیاسی می باشد ، افزود : مدیران خوب در احزاب قوی پرورش می یابند.

معاون سیاسی وزیر کشور ادامه داد : وظیفه دولت حمایت از احزاب قانونی و شناسنامه دار است.

مقیمی با بیان اینکه باید امنیت لازم برای بیان سخنان مخالفان و موافقان دولت در دانشگاه ها و همایش ها فراهم شود ، تصریح کرد :  همان طور که دکتر روحانی عنوان کردند دولت از انتقاد های سازنده به گرمی استقبال می کند.

وی افزود : تلاش دولت برای انتخابات پیش رو حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای است که احزاب می توانند نقش پررنگی در این کار داشته باشند.

معاون وزیر کشور با بیان اینکه بايد تحمل سخنان همدیگر را داشته باشند ، اظهار داشت : مدیران دولتی و استاندار اجازه ندهند که تریبون ها و امکانات دولتی  به نفع یا بر علیه شخصی در انتخابات استفاده شود.

قابل ذكر است در نشست معاون سياسي وزارت كشور با احزاب ، گروهها و فعالان سياسي مازندران ربيع فلاح استاندار مازندران ، يونسي و نبيان معاونين سياسي امنيتي و هماهنگي امور عمراني و جمعي از فرمانداران و مديران نيز حضور داشتند .

در ابتداي اين نشست علیرضا یونسی معاون سياسي و امنيتي استانداري مازندران خواستار فضاسازي مناسب از سوي احزاب و گروههاي سياسي براي حضور پرشور مردم در انتخابات شد و با اشاره به شعارهای دکتر روحانی در انتخابات خرداد 92 ، اظهار داشت : بعد از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید شاهد تغییرات خوبی در سیاست های داخلی و خارجی بودیم.

وي افزود : در سیاست خارجی تعامل جایگزین تقابل شد و دنیا نیز حق مسلم کشورمان در انرژی هسته ای را به رسمیت شناخت.

یونسی با بیان اینکه کشورمان با تدبیر دولت منزلت و حرمت بین المللی پیدا کرده است ، تصریح کرد : اصلاح طلبان و اعتدال گرایان مازندران با حمایت قاطع از دکتر روحانی ، تجلی زیبائی از حضور را رقم زدند و نشان دادند به آینده کشور حساس هستند.

وی خطاب به چهره هاي سياسي حاضر در نشست گفت :  توسعه استان مازندران با همدلی و همزباني محقق خواهد شد

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما