با حكم محمد باقر نوبخت، اميد علي پارسا به سمت نخستين رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان مازندران در دولت تدبير و اميد منصوب و  معارفه شد.

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان مازندران در جلسه شوراي اداري استان، عنوان كرد: اميدوارم بتوانيم در سايه همدلي و همزباني كه در مازندران وجود دارد، استان را در راستاي توسعه و شكوفايي، مديريت نماييم و  اقدامات ماندگاري را در اين دوره به يادگار بگذاريم.

وي با بيان اين كه 15 درصد برنامه هاي كشور در شمار تكاليف استاني قرار دارد، ياد آور شد: اميدوارم با كار كارشناسي برنامه يي نظام مند و اصولي را براي تحقق آرزوها و آرمان هاي توسعه يي به سازمان برنامه ريزي و مديريت كشور ارايه نماييم.

پارسا با اشاره به اين كه بدون وجود دولت توسعه خواه و وفادار به قوانين توسعه، پيشرفت اتفاق نمي افتد و دولت تدبير و اميد، تخصص و عزم لازم را در اين راستا دارد، بيان داشت: بايد با تعامل و هم افزايي بالا با دستگاه هاي اجرايي، اسناد بالادستي را در برنامه ها و كارهاي يوميه وارد نماييم.

رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان مازندران، با اشاره به اين كه مازندران با سابقه و منابع انساني كارآمد و متخصص، مي تواند به قطب برنامه درآمد هزينه استان ها تبديل شود، افزود: بايد فضايي ايجاد شود تا بخش خصوصي باور نمايد كه زمينه براي سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف فراهم است.

گفتني است در اين مراسم با حضور مقيمي، قائم مقام وزير و معاون سياسي وزير كشور، فلاح، استاندار مازندران، دژپسند، معاون سازمان مديريت و برنامه ريزي كشور، حجت الاسلام والمسلمين ناصري و مهندس دامادي، نمايندگان مردم بابل و ساري در مجلس شوراي اسلامي، يونسي و نبيان، معاونين سياسي امنيتي و هماهنگي امور عمراني استاندار، فرمانداران و مديران كل دستگاه هاي اجرايي استان، اميد علي پارسا به عنوان نخستين رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان مازندران در دولت تدبير و اميد  معارفه شد و از خدمات علي احساني، در سمت معاون برنامه ريزي و اشتغال استانداري مازندران با اهدا لوح از سوي استاندار مازندران، تقدير گرديد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما