تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان همیاری شهرداری های استان و  کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران امضاء شد.

تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان همیاری شهرداری های استان و کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران، جهت فراهم آوردن شرایط همکاری در زمینه های اشتغالزایی، تولید، گردشگری و شیلات در چارچوب سیاست های دولت تدبیر و امید و کمیته امداد امام خمینی(ره) امضا شد.
تیمور طاهماسب پور مدیر کل کمیته امداد استان مازندران در جلسه امضای تفاهمنامه اظهار داشت: مددجویان ساکن در مناطق محروم به دلیل نبود امکانات آموزشی بهداشتی با مشکلات بهداشتی  و اقتصادی بی شماری مواجه می شوند .
وی با اشاره به حمایت از محرومین جامعه گفت: با درک صحیح و عمیق این ضرورت و در راستای حمایت از محرومین جامعه و به جهت رفع این مشکلات و با هدف فراهم کردن زمینه های لازم برای درمان و  خدمت رسانی در ابعاد مختلف فراهم آوردن حداقل امکانات زندگی  و اشتغال با سازمان همیاری شهرداری های استان مازندران تفاهمنامه امضاء شده است.
مدیرعامل سازمان همیاری در ادامه اظهارداشت: تا توفیق الهی در کار نباشد انسان نمیتواند برای دیگران قدمی بردارد ویا در امورخیر هزینه کند .
وی با اشاره یه حدیثی  از حضرت علی (ع) که خداوند بعضی از بندگان خود را بخاطر سایر بندگان خلق می کند، تاکید کرد:این جماعت اهل خدمت ،خوبی واحسان به دیگران هستند.
عباس صالح زاده افزود:سازمان همیاری شهرداری های مازندران تمام توان خود را در جهت اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید قرار داده و از هیچ کوششی برای دستگیری و توانمندسازی مددجویان در تولید و توسعه اشتغال دریغ نخواهد کرد.
مدیرعامل سازمان اذعان داشت:سازمان بر اساس وظایف ذاتی خود گام برداشته و از هیچ کوششی در جهت اشتغال زایی و همکاری دوطرفه با کمیته امداد حضرت امام فروگذار نخواهد کرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما