مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران،برنامه های این نهاد را در زمینه های حمایتی و اجتماعی و در راستای اجرای برنامه جشن رمضان با رویکردتوسعه فرهنگ انفاق ونیکوکاری و جذب مشارکتهای مردمی و اجرای منسجم و سازمان یافته برنامه های مرتبط ،به مناسبت ماه مبارک رمضان تشریح کرد.

به گزارش مازنا به نقل از اداره روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران،تیمور طهماسب پور اظهار داشت استفاده از تجارب موفق سنوات گذشته و برگزاری برنامه ها، در سال جاری موجب رشد و شکوفائی فعالیت های گوناگون در تعامل با حامیان ، خیرین و شبکه های مردمی در ابعاد وسیع و گسترده خواهد شد.

وی افزود قبل از ماه مبارک رمضان برنامه ریزی و زمینه سازی برای اجرای بهتر پیشبرد اهداف که توانمند سازی خانواده های نیازمند در زمینه های مختلف اشتغال ،عمران و....می باشد،صورت گرفته است.

مدیر کل کمیته امداد مازندران گفت: طرح مفتاح الجنه(دیدار با خانواده های دارای بیمار صعب العلاج،طرح اشتغال وخود کفایی،و...به اتفاق مسئولین وخیرین) تأمین جیره خشک مددجویان ، هفته کمک به محرومین ، جذب حامی اکرام و محسنین ، کمک به مردم فلسطین در روز قدس ، آزادی زندانیان ، همیان مولا و.... ازبرنامه های این نهاد ، در ماه مبارک رمضان است .

وی برنامه هاي ماه مبارك رمضان کمیته امداد  در حوزه حمایت و سلامت خانواده در هفت عنوان فعاليت:طرح هاي مفتاح الجنه و اكرام ايتام ، محسنين ، طاها ، كوثر ، شفاء ، اطعام و افطاربرشمرد وتصریح کرد در هفته کمک به محرومین از 15 الی 21 ماه مبارک رمضان، پایگاههای جمع آوری کمکهای مردمی در میادین شهرستانها و...مستقر شده و در کلیه مساجد فعال شهرستانها و روستاها نمایندگان این نهاد حاضر و ضمن ارائه قبوض، کمکهای مردمی را به همین مناسبت  جمع آوری خواهند نمود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران تصریح کرد درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان (روز قدس)علاوه بر جمع آوری کمک برای مردم مظلوم فلسطین ، با توجه به شرایط ایجاد شده در منطقه و کشور یمن ، دراین روز نسبت به جمع آوری کمک برای مردم جنگ زده یمن نیز اقدام میشود.

طهماسب پور گفت:جمع آوري فطريه و توزيع آن در بين خانواده هاي تحت پوشش و نیازمندان همان منطقه واستقرار حداقل یک پایگاه اصلی یک روز بعد از عیدفطر  جهت جمع آوری فطریه از دیگر برنامه های این نهاد است.

وی یاد آورشددر کنار پایگاههای فطریه در مصلای جمعه یک صندوق برای آزادی زندانیان معسر وآبرومند طراحی شده است

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما