به گزارش مازنا به نقل از روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، نشست اعضای انجمن داروسازان و فیزیوتراپی های استان با مدیرکل بیمه سلامت مازندران ، در سالن کنفرانس سوم خرداد این اداره کل برگزار شد .

بر اساس این گزارش ، این جلسه به میزبانی اداره کل بیمه سلامت مازندران به عنوان دبیر سازمان های بیمه گر استان و به منظور تعامل هرچه بیشتر در جهت ارائه خدمات مطلوب تر به بیمه شدگان استان برگزار شد .
دکتر ظفرمند ، مدیرکل بیمه سلامت مازندران ، طی سخنانی ، تشکیل این جلسات را فرصت مناسبی برای دستیابی به ایجاد یک تعامل همه جانبه در خدمت هرچه بیشتر به مردم شریف استان برشمرد . وی هماهنگی و همراهی موجود بین انجمن های پزشکی استان با بیمه ها را مطلوب توصیف کرد و افزود : ارائه خدمات درمانی با کیفیت مناسب به بیمه شدگان ، با همکاری انجمن های صنفی تأثیرگذار بر سلامت جامعه با بیمه ها میسر خواهد شد .
همچنین در این جلسه که معاونین غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل نیز حضور داشتند ، ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص ضوابط و دستورالعمل های موجود ، مقرر گردید با تعامل و ارتباط سازنده بین سازمان های بیمه گر ، دانشگاه های علوم پزشکی استان مازندران و انجمن های صنفی ، خدمات درمانی با کیفیت مناسب به بیمه شدگان استان ارائه گردد .
لازم به ذکر است در این جلسه دبیر و اعضای انجمن های داروسازان و فیزیو تراپی های استان نیز موارد و مشکلات خود را با مسئولین مطرح نمودند .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما