گردهمایی مدیران ادارات کمیته امداد شهرستانهای مازندران و مدیران دفتر استان  با حضورمدیر کل کمیته امداد مازندران ،در اداره کل اینهاد در استان ،برگزار شد.

به گزارش مازنا به نقل از روابط عمومی واطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)استان مازندران،تیمور طهماسب پور مدیر کل کمیته امداد استان در این گردهمایی اظهار داشت باید با همت وتلاش به نفع محرومین گامهای موثری برداریم.

وی با اشاره به  اینکه  برخورداری از یک نظام اداری منسجم،کارآمد، شفاف و پاسخگو همواره از موارد مهم در  هر جامعه ای محسوب می شود،افزودبا مطالعات علمی، برنامه ریزی دقیق و راهکارهای موثر می توان در دستیابی به اهداف موفق بود.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با بیان ویژگی های مدیریت از منظر اسلام ،گفت:رعایت عدالت یکی از این ویژگی هاو درواقع با ارزش ترین معیار تعالی بخش زندگی انسان بوده ومدیران نیز باید هم در برخورد با نیروهای انسانی وهم ارباب رجوع عدالت اسلامی را رعایت کنند.

وی جلب اعتماد ونرمی ومدارا محبت ،خیر خواهی،و تواضع داشتن را از دیگر ویژگی های مدیریت از منظر اسلام بر شمرد وتصریح کرد با داشتن این خصایل می توان به موفقیت های چشمگیری در همه امور دست یافت.

مدیر کل کمیته امداد مازندران،با اشاره به اینکه  حدود صد وهفده هزارنفر در مازندران تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند واز خدمات این نهاد بهرمندند،تاکید کرد باید دست در دست یکدیگر با همدلی وهمزبانی در جهت توانمند سازی محرومین ونیازمندان تلاش کرد.

طهماسب پور خاطر نشان کرد در سال گذشته که سال پرکاری بود به حول قوه الهی توانستیم نتایج خوبی در تحقق برنامه در حوزه های مختلف بویژه در مشارکتهای مردمی بدست آورده ودر جذب اعتبار در طرحهای خود اشتغالی به رتبه اول دست یابیم.

وی یاد آورشد امیدواریم  در سال جدید با تلاش بیشتر ،وارائه خدمات مطلوب به مددجویان ونیازمندان نتایج بهتر و ارزنده ای کسب کنیم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما