رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی و مشاور عالی رییس جمهور گفت : دولت تدبیر و امید و دکتر روحانی مدیون مردم ساری و استان مازندران است .

سیدرضا صالحی امیری در مراسم گرامیداشت 24 خرداد سالروز پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری كه با عنوان طليعه گفتمان اعتدال در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار شد اظهار کرد : با قاطعیت می توان ادعا کرد حضور پرشور مردم ساری در مراسم سخنرانی دکتر روحانی 5 روز مانده به آغاز رای گیری ریاست جمهوری ، جرقه پیروزی ایشان در این انتخابات بود درود بر ساري و درود بر انسانهايي كه حماسه آفريدند.

وی بیان کرد : ایشان این لطف مردم ساری را فراموش نکرده و بدون تردید قدر این شهر و استان مازندران را خواهد دانست .

مشاور عالی رییس جمهور از حضور پرشور جوانان در این مراسم تقدیر کرد و گفت : کسانی که به جوانان ایران اسلامی تهمت زده و نشاط آنان را برنمی تابند باید توبه کنند .

صالحی امیری به شرایط کشور در زمان آغاز تصدی گری دکتر روحانی اشاره کرد و گفت : در دولت های نهم و دهم و به دلیل بی تدبیری های انجام شده ، ایران به سمت بن بست و انزوای بین المللی حرکت کرد و مردم متحمل مشکلات فراوانی نیز شدند .

وی بیان کرد : یکی از اهداف دولت تدبیر و امید، استفاده از همه ظرفیت های موجود ، برای رفع مشکلات و پیدا کردن چاره در رسیدگی هر چه بهتر به امورات کشور و مردم است .

رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی اظهار کرد : دولت می خواهد حقوق مردم ایران را نه بر خلاف دولت گذشته از طریق تنش و جنگ بلکه از راه تعامل و مذاکره به آن ها بازگرداند

دكتر صالحي از استاندار مازندران به عنوان استانداري سخت كوش و دلسوز ياد كرد و از برگزار كنندگان اين همايش با شكوه تقدير و تشكر نمود.

وي تصريح نمود: مردم عزيز ما در 24 خرداد دست رد به سينه بي كفايتي ها و تحجر زدند و حماسه پرشكوهي را خلق كردند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما