با ادامه راه شهدا اجازه دخالت در كشور را به هيچ بيگانه اي نخواهيم داد و آنچه را كه ولي امر مسلمين دستور صادر كند اطاعت خواهيم كرد

مدير عامل سازمان همياري شهرداريهاي مازندران با گراميداشت هفته دفاع مقدس به رشادت ها و از خودگذشتگي هاي رزمندگان و ايثارگران كشور در هشت سال دفاع  مقدس اشاره كرد

و گفت:سربازان ايران اسلامي ايثارگران عرصه جهاد و شهادت در دفاع مقدس با جانفشاني ، پرچم اسلام  را برافراشته نگه داشتند و امنيت، استقلال و آزادي را براي كشور به ارمغان آوردند.

سيد علي حجازي تصريح كرد: پيشرفت و توسعه امروز كشور را مديون شهيدان و ايثارگران عزيزي هستيم كه با دستان خالي جنگيده و خاطره مظلوميت سيدالشهدا (ع) را زنده كرده اند.

وي ياد آور شد:با رشادتها و ايثارگريهاي مردم اين سرزمين كهن امروز سرعت علمي كشورمان بالاترين رشد را در جهان داشته و اين را مديون درس هاي دفاع مقدس هستيم.

مديرعامل سازمان همياري شهرداريهاي استان مازندران ايثارگران را ناجيان اسلام در جهان معاصر دانست و اظهار داشت:سربازان حريم اسلام با ايثارگري در جنگ و در دوران پس از جنگ با استكبار جهاني اسلام عزيز را حياتي دوباره بخشيدند و محصول نبرد و مجاهدت آنان را در شعارهاي آزادي طلبانه ملت هاي مسلمان مشاهده مي كنيم.

حجازي استكباران غربي را ظالمان زمانه دانسته و گفت: زورگويان غرب و شرق در ظلم به ملتها از هيچ كوششي دريغ نكردند و در حال حاضر نيز با روشهاي متفاوت نسبت به گذشته دنبال مستعمره قرار دادن كشورها هستند.

مديرعامل سازمان همياري شهرداريهاي مازندران شهداء را گنجينه هاي معنوي كشور دانست و افزود: جوانان ایرانی با اعتقاد راسخ و بصیرت بالاي كه داشتند براي سربلندي كشور با گامهاي استوار در راه شهادت قدم برداشتند.

وي اذعان داشت: با ادامه راه شهدا اجازه دخالت در كشور را به هيچ بيگانه اي نخواهيم داد و آنچه را كه ولي امر مسلمين دستور صادر كند اطاعت خواهيم كرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما