طی حکمی از سوی استاندار مازندران، رجب ملایی رییسی، به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان منصوب شد.
به گزارش مازنا، با حضور مهندس نبیان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداريهاي استان مازندران، مهندس رازجویان، سرپرست معاونت هماهنگی اقتصادی و توسعه منطقه ای استانداری مازندران و عضو هئیت مدیره سازمان مذكور و هاشم زاده، مدیر کل حوزه استاندار، رجب ملایی رییسی به عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان مازندران معرفی و از ده ماه تلاش مهندس عباس صالح زاده در آن سمت قدردانی شد.

متن حکم استاندار مازندران به شرح زیر است:

جناب آقای رجب ملایی رییسی

با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده شما به موجب این حکم بعنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری های استان مازندران منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال در پیشبرد امور آن سازمان موفق باشید.

گفتنی است طی حکم جداگانه ای از سوی دکتر ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران، رجب ملایی رییسی به عنوان مشاور عمرانی استاندار منصوب شد.

ملايي داراي مدرك كارشناسي راه و ساختمان و كارشناس رسمي دادگستري در اين حوزه مي باشد، وي با 29 سال سابقه كار در وزارت كشور، عناوين شهردار مريوان، شهردار قروه، معاون فرماندار مريوان، معاون فرماندار بابل، شهردار بابل و معاون استاندار مازندران و فرماندار ويژه بابل را در كارنامه خود دارد.

پايگاه خبري مازنا ضمن تقدير و سپاس از زحمات مهندس صالح زاده، انتخاب مهندس ملايي را تبريك عرض مي نمايد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما