استاندار مازندران در مراسم معارفه سرپرست جديد فرمانداري ساري گفت : سال 94 به عنوان سال همدلي و همزباني دولت و ملت مزين شده و همواره از روز اول حضورم در استان به اين مسئله توجه جدي داشته ودارم.
وي تاكيد كرد : نماينده عالي دولت بايد سياستهاي دولت و منويات مقام معظم رهبري را اجرايي كند براي تحقق اين امر  بايد از همه ظرفيت هاي استان براي توسعه استان استفاده شود و در دولت تدبير و اميد محور مردم هستند نه حزب و جريان خاصي
استاندار مازندران از نماينده ولي فقيه در استان به پاس ايجاد فضاي همدلي و همزباني در استان  تقدير و تشكر نمود و گفت : سهم ساري در خلق حماسه سياسي در سال 92 و انتخاب رئيس جمهور محبوب جناب آقاي دكتر روحاني و روي كار آمدن دولت تدبير و اميد سهمي ارزشمند و تعيين كننده بود و رئيس جمهور محترم هم در سفر اخير اشاره كردند و با همين رويكرد بيشترين اعتبارات سفر هم به استان مازندران اختصاص داده شده است .
وي تاكيد كرد :  در سال 92 و 93 براي اولين بار ضريب بودجه استاني و ملي از تمامي سالهاي گذشته بيشتر شده و به بيش از 4 درصد رسيده است .
ربيع فلاح تصريح نمود : مشكلات اقتصادي امروز ما مربوط به دولت تدبير و اميد نيست افتخار مي كنيم كه دولت تدبير و اميد با تعامل سازنده با دنيا و جريانهاي داخلي آنچنان ثباتي را در جامعه ايجاد كرده كه دنيا به اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي اعتراف كرده است .
وي به سفر رئيس جمهور محترم به مازندران اشاره كرد و گفت : مردم مازندران و ساري جانانه از رئيس جمهور محترم استقبال كردند و خدا را شاكريم كه استان مازندران در اجراي سياستهاي دولت موفق عمل كرده و  رئيس جمهور عزيز هم در نشست خبري كه درپايان سفر داشتند در ساري اعلام كردند كه مازندران در اجراي برنامه هاي دولت موفق بوده است
مقام عالي دولت در استان افزود : مديريت ارشد استان با نگاه اعتدالي دولت كاملا همراه است و استان مازندران در بكارگيري نيروهاي اجرايي و سياسي جزء استانهاي موفق كشور است و مسئولين ارشد وزارت كشور نيز به اين مسئله اذعان داشتند.
وي تاكيد كرد : شرايط بسيارخوبي در استان براي تلاش و كار فراهم شده و دست به دست هم دهيم و مشكلات استان را برطرف كنيم استان در سالهاي گذشته از جايگاه واقعي خود دور بوده و بايد از ظرفيت نخبگان و فرهيختگان بزرگ استان استفاده كنيم و مسير توسعه را هموار كنيم و در اين راستا تعامل و همگرائي بايد مورد توجه قرار گيرد.
استاندار مازندرن بر توسعه مركز استان تاكيد كرد و اظهار داشت : مركز استان بايد تقويت شود و مشكلات مركز استان حل شود ، ساري مركز و پيشاني مازندران است و رشد و توسعه ساري در حقيقت توسعه مازندران است و در دو سال گذشته تمام تلاش ما بر اين بوده كه  اعتبارات بيشتري براي ساري در نظر گرفته شود.
وي به بيان جايگاه مهم فرماندار در اجراي سياستهاي دولت پرداخت و گفت : فرماندار ضمن حمايت از سياستهاي عمومي دولت به هيچ وجه نگاه سياسي خود را در امور دخالت ندهند فرماندار باید به ایجاد فضای امید و نشاط سیاسی در جامعه كمك كنند و فرماندار و همه عوامل اجرایی بايد امانت داری صادق برای آراء مردم باشند.
فلاح تصريح نمود : انتظار دارم فرماندار ساري براي پيشرفت و توسعه همه جانبه شهرستان از تمامي ظرفيتها ، امكانات و پتانسيل‎هاي شهرستان به صورت برنامه ريزي شده حداكثر استفاده را بنمايد
استاندار مازندران به دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي در پيش رو اشاره كرد و گفت : پیاده‌کننده قانون انتخابات فرمانداران هستند که ریاست هیات اجرایی انتخابات را بر عهده دارند آنچه براي ما مهم است انتخابات سالم ، قانونمند ، پرشور و با حضور حداكثري مردم است و همانطور رياست محترم جمهوري فرمودند پيروزي ما زماني است كه بتوانيم با انتخابات دقيق و شفاف زمينه اعتماد بيشتر مردم را به نظام فراهم كنيم.
استاندار مازندران در ادامه از ارتباط نزديك با فرماندار ساري براي اجراي برنامه هاي اعتدالي دولت در دوسال گذشته خبر داد و گفت : نبايد به صرف اينكه فردي در دولت گذشته كار كرده كنار گذاشته شود در دوسال گذشته فرماندار ساري براي اجراي برنامه هاي دولت بيشترين كمك را كرده است.
وي از حسين زادگان فرماندار جديد ساري هم به عنوان فردي مجرب و دلسوز و داراي تجربيات بسيار خوب به خاطر پذيرفتن مسئوليت فرمانداري ساري تقدير كرد و گفت در انتخابات سال 92 نيز ايشان با پيگيري در ستاد دكتر روحاني تلاش بسيارخوبي داشتند .
استاندار مازندران تاكيد كرد : فرماندار مركز استان عضو شوراي تامين استان است و تجربياتش مي تواند به فرايند توسعه استان كمك كند.
در اين مراسم استاندار مازندران از تلاشهاي جواد واحدي در فرمانداري ساري تقدير و تشكر نمود و احمد حسين زادگان را به عنوان سرپرست فرمانداري مركز استان معرفي كرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما