مرتضی قربانی مدیرعامل باشگاه ستارگان مازندران با بیان اینکه با تلاش مجموعه تیم کادر فنی و کشتی گیران و حمایت شهردار محبوب و اعضای شورای شهر ساری توانستیم نایب قهرمان لیگ برتر کشتی شویم.

قربانی تصریح کرد: این دستاورد بزرگی است زیرا با تیمی که بیشتر کشتی گیران آن مازندرانی بودند توانستیم به این مهم دست یابیم.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان مازندران با بیان اینکه توانستیم با کسب این عنوان جواز حضور در لیگ جهانی را کسب کنیم گفت: تیم ستارگان ساری بعنوان نماینده ایران و مازندران در این آوردگاه مهم شرکت خواهد کرد.

وی یادآور شد: با حمایتهای مهندس عبوری شهردار ساعی و پر تلاش هر ساری و اعضای فرهیخته شورای شهر ساری و مسئولین ارشد استان خواهیم توانست تیمی قدرتمند در حد و اندازه نام کشتی ایران روانه این مسابقات خواهیم کرد.

سرمربی تیم کشتی ستارگان ساری با اشاره به جذب کشتی گیران صاحب نام کشور برای حضور در این رقابتها خاطر نشان کرد: تیم های مطرح و صاحب سبک کشتی در لیگ جهانی حضور دارند که کار را برای تیمهای دیگر سخت و دشوار می کند.

قربانی با ابراز امیدواری نسبت به حمایت مسئولین مازندران از تیم کشتی ستارگان ساری گفت: مطئمنا با حضور و حمایت مادی و معنوی مسئولین خواهیم توانست با جذب کشتی گیران تیم قدرتمند را روانه این مسابقات و از نام کشتی مازندران دفاع تمام قدی کنیم.

لازم به ذکر است تیم کشتی ستارگان ساری با نایب قهرمانی در لیگ کشتی کشور  توانست جواز حضور در مسابقات لیگ باشگاهای جهان را کسب کند.

 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما