احمد حسین‌زادگان سرپرست فرمانداری شهرستان ساری گفت : در جایی که اختلافات سیاسی مانع توسعه و پیشرفت باشد،آفت و معضل است، با ارائه راهکارها ،گام های سیاسی ،اجتماعی ، فرهنگی ،اقتصادی برداشته شود تاشاهدشکوفایی رشد و توسعه ، در نهایت رضایت مردم شایسته ساروی باشیم.

احمد حسین‌زادگان سرپرست فرمانداری شهرستان ساری گفت : در جایی که اختلافات سیاسی مانع توسعه و پیشرفت باشد،آفت  و معضل است، با ارائه راهکارها ،گام های سیاسی ،اجتماعی ، فرهنگی ،اقتصادی برداشته شود تاشاهدشکوفایی رشد و توسعه ، در نهایت رضایت مردم شایسته ساروی باشیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ساری ، در آیین تکریم و معارفه فرمانداری شهرستان ساری ،احمد(مجید) حسین‌زادگان بعنوان سرپرست فرمانداری ساری انتصاب و در این آیین ابراز داشت : ازاینکه باری دگر مسئولیت خدمت به مردم شریف شهرستان  ساری بر دوش اینجانب گذاشته شد، خرسندم وبعنوان یک خدمتگزار در هر برهه اززمان ،در ارائه فعالیت و خدمت به مردم شهرم و پرداخت به نیازها و خواسته های اصولی مردم بزرگوار شهرستان دریغ نکردم واین امر مرا برآن داشت تا باشناخت از دغدغه های مردم مدیریت فرمانداری را پذیرا تا توکل بر خدا و همفکری و همدلی با صاحبان فکر و تندیشه و تعامل ،منش خیری برای مردم زحمتکش و ولایتمدار شهر ساری باشم .

فرماندار جدید شهرستان ساری با تاکید بر اینکه با تغییر شرایط سیاسی اجتماعی، کار سختی را باید آغاز کنیم از تشکیل شورای راهبردی توسعه شهرستان و کارگروه ها خبر داد و ابراز داشت : از نظرات و تفکرات همه احزاب و نخبگان و کارشناسان  در توسعه شهرستان بهره مند خواهیم شد .

حسین زادگان در ادامه به تغییر گفتمان دولت و شرایط سیاسی اشاره کرد و اذعان نمود :متاسفانه فضای شهرستان همچنان فضای دوازده سال پیش بوده و لازم است تغییرات اساسی صورت گیرد .

وی یکی از عوامل مهم عدم توسعه یافتگی در شهرستان ساری را اختلافات سیاسی اعلام نمود و خاطر نشان کرد : اختلافات در حوزه سیاسی طبیعی بوده و افراد باجریانات سیاسی مختلف با تفکرات و تعلقات گوناگون میتوانند فعالیت نمایندواین وظیفه مسئولان است که مسیر فعالیت احزاب را فراهم نمایند .

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه در جایی که اختلافات سیاسی مانع توسعه و پیشرفت باشد،آفت  و معضل است ،افزود :با ارائه راهکارها ،پیشنهادات و نقد سازنده و ارائه طریق ، جمع بندی نظرات باید فعالیت های در گام های سیاسی ،اجتماعی ، فرهنگی ،اقتصادی برداشته شود تاشاهدشکوفایی رشد و پیشرفت شهرمان و در نهایت رضایت مردمشایسته شهرستان ساری باشیم .

سرپرست فرمانداری ساری در ادامه بیان داشت : عقب ماندگی های نشات گرفته ازاختلافات سیاسی در شان مردم ساری و مرکزیت استان نیست و مطالبه پروری و فریاد ها یک امتیاز است و تا ساری به جایگاه اصلی خود نرسد فریادها ادامه خواهد داشت و مطالبه‌محوری، مسیری است که باید طی کنیم تا اتفاقاتی درخور مردم مرکز استان رقم بخورد.

حسین زادگان با اشاره به اینکه استاندار مازندران هم دغدغه مرکز استان را دارد، اظهار کرد: با اختیار تام از سوی استاندار مازندران، در مسئولیت فرمانداری ساری قرار گرفتم و وظایف فرماندارهم در قانون به عنوان نماینده حامی دولت در شهرستان مشخص و نیاز به تعریف ندارد.

این مسئول با بیان اینکه هر فعالیت اصولی و منطقی  که موجب رضایت مردم باشدبه نفع نظام اسلامی است، افزود: نماینده دولتی هستم که دولت اعتدال است و جریان راست معتدل و اصلاح‌طلب معتدل، به آقای روحانی رسیدند و رئیس‌جمهوری هم از ابتدا بر اعتدال تاکید داشت و کار کردن در دولت اعتدال، ساز و کار خود را دارد.

حسین زادگان در ادامه با اشاره به انتخابات در پیشرو خاطر نشان نمود : ساز و کار انتخابات بر اساس قانون شفاف وبنا به فرمایشات مقام معظم رهبری آرای مردم حق الناس و ملاک میزان رای مردم است و ما در فراهم نمودن بستر برای حضور پرشور مردم گام برمیداریم .

وی با بیان اینکه در جلسات معارفه ارائه برنامه و طرح ها  منطقی نیست ،لذا در هفته آینده با نشستی که با  روسا و مسولان شهری و روستایی خواهم داشت ،برنامه کلان را ارائه خواهم نمود .

وی در پایان از نقد منصفانه استقبال نمود و ابراز داشت : رسانه ها و شخصیت های آگاه و کارشناس ما را نقد کنند و با نقد سازنده ما را در مسیر توسعه شهرستان همراهی نمایند .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما