تيم كشتي آزاد دخانيات مازندران كه به نمايندگي از كشورمان در تورنمنت جام هنري دوگلان فرانسه حضور يافت، موفق به كسب مقام سومي اين رقابت ها شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ورزش و جوانان استان مازندران؛ تيم كشتي آزاد دخانيات مازندران كه به نمايندگي از كشورمان در تورنمنت بين المللي جام هنري دوگلان به ميزباني فرانسه در شهر نيس شركت نمود، با كسب يك مدال نقره، 2 مدال برنز و 3 مقام پنجمي  پس از تيم هاي آمريكا و روماني موفق به كسب مقام سومي اين مسابقات شد.

سعيد غلامي در وزن 74 كيلوگرم موفق به كسب مدال نقره، آرمين رضا زاده در 86 و اكبر صفرپور در 97 كيلوگرم نيز موفق به كسب 2 مدال برنز شدند.

در اين تورنمنت حبيب حسين زادگان مديركل ورزش و جوانان مازندران به عنوان سرپرست و نماينده وزارت ورزش و جوانان، محمد معصومي به عنوان سرمربي، مهدي باغبانيان، سيدعلي خدايي و مهرنوش شاهرخي نيز به عنوان مربيان، تيم كشتي آزاد دخانيات مازندران را در اين رقابت ها همراهي مي كردند.

يكي از اهداف مهم سفر حسين زادگان مديركل ورزش و جوانان مازندران در اين مسابقات، بازديد از امكانات ورزشي و باشگاه هاي معتبر فرانسه، در دو بعد از منظر سخت افزاري و نرم افزاري به همراه مسئولان ورزش فرانسه بود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما