فرمانده انتظامی مازندران خبر داد
تشکیل 100 پرونده در بخش جرایم رایانه‌ای مازندران

علیرضا مسکنی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از کارکنان بخش‌های مختلف فرماندهی انتظامی استان با نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار داشت: این دیدار به منظور تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب اسلامی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه مازندران بیشترین حجم مسافر در کشور را در ایام تابستان به خود اختصاص داد، ابراز داشت: کمترین حادثه ممکن نیز در این حادثه در بخش امنیتی رخ داده است.

فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه در بحث ساحل نیز پلیس به صورت ویژه حضور دارد، تصریح کرد: چتر امنیت پلیس در تمام شبانه‌روز برای برقراری امنیت برقرار است.

وی با اعلام اینکه برای ارتقای امنیت اخلاقی در استان تا پایان سال برنامه‌ ریزی شده است، گفت: این طرح در قالب برنامه عملیاتی اجرا می‌شود.

مسکنی با اشاره به اینکه یکی از کارهای اساسی پلیس مبارز با  جرایم رایانه‌ای است، خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 100 پرونده در بخش جرایم رایانه‌ای در استان تشکیل شده است.

این مسئول با بیان اینکه پلیس نیز باید برای مبارزه با جرایم رایانه‌ای مجهز شود، گفت: نمایشگاه فضای مجازی نیز در طول هفته ناجا در مصلای نماز جمعه مرکز استان مستقر شده است تا مردم با تهدیدات این بخش نیز آشنا شوند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما