استاندار مازندران در بازديد از ستاد انتخابات استان در گفتگو با خبرنگاران گفت : در انتخابات بايد وحدت و انسجام مردم و همدلي و همزباني ملت و دولت و نظام متجلي شود.

استاندار مازندران تعداد ثبت نام شدگان پنجمين دوره انتخابات خبرگان رهبري را در مازندران 28 نفر اعلام نمود و گفت : تاييد صلاحيت داوطلبان مجلس خبرگان رهبري بر عهده شوراي محترم نگهبان است .

وي در مورد تاييد صلاحيت داوطلبان مجلس شوراي اسلامي نيز گفت : هیات های اجرایی براساس استعلام از مراجع چهارگانه که شامل وزارت اطلاعات، ثبت احوال، دادستانی و نیروی انتظامی است، صلاحیت داوطلبان را بررسي مي كنند و فرصت تاييد صلاحيت ها در هيات هاي اجرايي تا چهاردم دي به پايان خواهد رسيد
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد : همانطور كه رئيس جمهور محترم اشاره كردند هدف دولت برگزاری انتخاباتی سالم، شکوهمند ، رقابتی و با حضور و مشارکت حداکثری مردم است و رسانه ها هم در ايجاد اين شور و نشاط انتخاباتي و زمينه سازي براي تحقق اين مشاركت حداكثري نقش مهمي دارند.
استاندار مازندران انتخابات را تجلي مردم سالاري ديني خواند و گفت : مردم مازندران هميشه در عرصه هاي مختلف انقلاب پيشتاز و پيشگام بودند و مطمئنم در دو انتخابات مهم پيش رو بازهم حماسه اي ماندگار و بزرگ را خلق خواهند كرد .
استاندار مازندران در اين ديدار در مورد آخرين وضعيت ثبت نام داوطلبان در حوزه هاي اصلي ثبت نام سئوالاتي نمود كه مسئولين ستاد توضيحات لازم را ارائه نمودند.
قابل ذكر است در كل كشور 801 نفر براي پنجمين دوره انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام كردند که از این تعداد 16 نفر از خانم ها هستند .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما