مشاور وزیر کشور در امور روحانیت، ائمه جمعه و جماعات در مراسم اختتاميه گردهمايي فرمانداران سراسر کشور در ساری گفت : بنا و اساس كار در دولت تدبير و اميد، بر خرد، اعتدال و تعامل است.

به گزارش روابط عمومي استانداري، حجت الاسلام و المسلمین داوود نمازی، مشاور وزیر کشور در امور روحانیت، ائمه جمعه و جماعات در مراسم اختتاميه گردهمايي فرمانداران سراسر کشور در ساری ضمن تبريك نيمه شعبان، سالروز تولد حضرت ولي عصر (عج )، با اشاره به نامگذاري سال 95 به " اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل " از سوي مقام معظم رهبري، ياد آور شد: مديران و مسوولان دولتي بايد بدور از حاشيه سازي ها و با همه توان و بهره گيري از تمام ظرفيت ها و امكانات در راستاي فرامين رهبر معظم انقلاب مجدانه اهتمام كنند.

وي با بيان اين كه بنا و اساس كار در دولت تدبير و اميد، بر خرد، اعتدال و تعامل است، افزود: فرمانداران در برابر نقد درست و منصفانه تعصب نداشته باشند و با كار و تلاش شبانه روزي در جهت پيشبرد امور اهتمام كنند و با آمار و اطلاعات درست و لازم، اقدامات دولت را به شكل درست اطلاع رساني نمايند.

نمازي، روحانيت، علما، ائمه جمعه و جماعات را ظرفيتي ارزشمند براي پيشبرد برنامه هاي دولت و خدمت رساني به مردم توصيف نمود و گفت: دولت تدبير و اميد، رابطه بسيار خوبي با علما و مراجع دارد و اين نشانگر حمايت روحانيت و عالمان از دولت است.

مشاور وزیر کشور در امور روحانیت، ائمه جمعه و جماعات بر هم افزايي فرمانداران با روحانيت در راستاي امور حكومت تاكيد كرد و با اشاره به اين كه اين رابطه به تحكيم آن در سطح كشور كمك خواهد كرد، بيان داشت: هنر فرماندار اين است كه در قلمرو كار خود، ضمن تعامل و ارتباط قوي و هم افزايي با همه نيروهاي دلسوز نظام، اقتدار داشته باشد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما