استاندار مازندران در مراسم افتتاح موزه گالری دي دي ایزدشهر نور گفت : هنر مي تواند جامعه را متحول كند و موجب حركت شود.

استاندار مازندران با اشاره به شعار سال جاری و اینکه استان از زیرساخت های عمومی مناسب محروم است، از هنرمندان خواست تا به تحقق اقتصاد مقاومتی كمك كنند.
ربیع فلاح جلودار در مراسم افتتاح موزه گالری دي دي ایزدشهر نور گفت : هنر مي تواند جامعه را متحول كند و موجب حركت شود .
وی با اشاره به شعار سال جاری و اقتصاد مقاومتی از هنرمندان خواست تا با خلاقيت و ابتكار در جهت حل مشكلات جامعه گام بردارند.
استاندار مازندران ادامه داد: متاسفانه خود کم بینی در ما وجود دارد درحالیکه باید به هنرمندان بها دهیم تا در جایگاه واقعی خود قرار گیرند.
فلاح جلودار افزود: مازندران استانی است که بیشترین شمار گردشگران را به خود اختصاص داده است و بیش از ۱۱ میلیون نفر شب اقامت و 23 ميليون تردد فقط در نوروز 95 صورت گرفته است .
وی تصریح کرد: ایجاد گالری ها می تواند در بخش های اقتصادی نیز تحول آفرین باشد و متاسفانه مازندران از زیرساخت های عمومی مناسب رنج می برد و برای تامین آن نیازمند حمایت بخش خصوصی هستیم.
استاندار مازندران به شرایط جغرافیایی و طبیعی بی نظیر استان در کشور اشاره کرد و گفت: به دلیل عدم مدیریت صحیح مشکلات و آلودگی های زیست محیطی داریم و با حمایت و عزم ملی می توان این مسائل را حل کرد.
مقام عالي دولت در استان تاكيد كرد : بايد زمينه حضور سرمايه گذاران بخش خصوصي را در همه زمينه ها بويژه عرصه فرهنگ وهنر فراهم كنيم .
وي در پايان از اقدام ارزشمند توسلي در ايجاد اين مركز هنري تقدير و تشكر نمود و تاكيد كرد : مازندران متعلق به كشور است و اين استان مي تواند موجب آرامش و نشاط ملت ايران و رضايتمندي آنان گردد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما