محمد حسین شکیبافر با رخصت گرفتن از بزرگان ورزش مازندران و به منظور توسعه رشته ورزشی هندبال برای احراز پست ریاست در انتخابات هیات هندبال مازندران نام نویسی کرد.

به گزارش مازنا به نقل از نسيم ورزش، شکیبافر کارشناس ارشد مدیریت اجرایی با برنامه و با هدف رفع موانع و مشکلات رشته های ورزشی پای به این عرصه گذاشته است و بعنوان کاندیدای هیات هندبال مازندران ثبت نام کرده است .

کاندیدای هیات هندبال مازندران با دستی پر و اهداف بزرگ پای به عرصه انتخابات هیات گذاشته است.

شکیبافر بعنوان یکی از مدیران تاثیرگذار سازمان همیاری شهرداری های مازندران ارتباط بسیار خوب و مستمری با شهرداران استان دارد و می تواند از این فرصت برای توسعه هندبال استان در شهرستانهای مازندران بهره برد.

شکیبافر با بازرگانان استان ارتباط تنگاتنگی دارد و خواهد توانست در جهت جذب اسپانسر و تزریق منابع مالی به رشته ورزشی هندبال مازندران موثر باشد.

بدون شک حضور محمد حسین شکیبافر با برنامه و دارای تحصیلات علمی آکادمی و مرتبط با صاحبان صنایع  می تواند زمینه ساز ترقی و توسعه این رشته ورزشی شود.

سابقه درخشان شکیبافر در  عرصه مدیریت ورزشی و حضور در هیات های مختلف ورزشی و آشنایی با آسیب ها و تهدیدها و فرصت های رشته ورزشی هندبال در استان می تواند سبب تحول در این رشته ورزشی بعنوان یک مدیر کاربلد و حرفه ای شود.

اعضای مجمع هیات هندبال مازندران با انتخاب شکیبافر گام های ترقی در این هیات ورزشی را محکم و استوار خواهند کرد.

شایان ذکر است محمد حسین شکیبافر از چهره های رسانه ای مازندران عضو هیات رئیسه تیراندازی با کمان استان، دبیر هیات شطرنج مازندران ، مدیر اجرایی هیات راگبی استان و رئیس شورای راهبردی هیات ورزشهای همگانی مازندران را در کارنامه مدیریتی ورزشی خود دارد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما