نایب رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران از حضور حسین فرهادی رئیس هیات استان در سمینار جهانی کشور چین تایپه خبر داد

به گزارش مازنا، خدیجه غزانی نایب رئیس هیات تیراندازی با کمان استان مازندران در گفت و گو با خبرنگار "عصر وطن"  اظهار داشت: حسین فرهادی رئیس هیات مازندران به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در سمینار جهانی این رشته در کشور چین تایپه شرکت خواهد کرد.
خدیجه غزانی با بیان اینکه در ماههای اخیر رشد و توسعه ورزش تیراندازی با کمان سرعت یافته است،گفت: در راستای پشتوانه سازی ،استعدادیابی در رده های پایه را در دستور کار هیات قرارداده ایم .
وی در ادامه افزود: با دستور ویژه رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران برای توسعه سریعتر است دسته در قسمت بانوان  مقرر شد زیر ساختها و امکانات این رشته همسان با آقایان  در بخش بانوان نیز در اختیارشان قرار بگیرد.
به گزارش عصر وطن، نایب رئیس هیات تیراندازی با کمان مازندران تصریح کرد: در سالهای اخیر عدم در اختیار داشتن یک مکان اختصاصی برای فعالیت ورزشکاران  این رشته باعث عدم توسعه مناسب تیراندازی با کمان شده است.
غزانی خاطر نشان کرد:با عنایت حبیب حسین زادگان مدیرکل محترم ورزش و جوانان مازندران زمینی در جاده جویبار جنب استخر شهید مطهری در اختیار هیات تیراندازی با کمان استان قرار گرفته شده که با تلاشهای شبانه روزی فرهادی رئیس هیات استان بزودی نخستین آکادمی تیراندازی با کمان با عنوان شهدای مدافع حرم مازندران به بهره برداری خواهد رسید.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما