رئیس هیات هندبال مازندران گفت: تأسیس خانه اختصاصی هندبال برای دوستداران این رشته ورزشی در استان ضروری است.

محمدحسین شکیبافر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری با اشاره به حضور ورزشکاران علاقه‌مند به این رشته در استان اظهار کرد: داشتن خانه تخصصی هندبال برای خطه ورزش‌خیز مازندران ضروری است.

وی از راه‌اندازی لیگ هندبال برای کشف استعداد و نخبه این رشته ورزشی در بین آقایان و بانوان خبر داد و افزود: جایگاه فعلی هندبال استان در فدراسیون نامناسب است.

رئیس هیأت هندبال مازندران تصریح کرد: با برگزاری جلسات تخصصی و نشست با مربیان و روسأی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و هیأت‌ها ورزشی ضمن ترقی جایگاه هندبال استان این رشته همانند دیگر رشته‌های ورزشی برای مازندران افتخارآفرین می‌شود.

شکیبافر همچنین نداشتن عضوی در فدراسیون یکی از مشکلات هیأت هندبال استان برشمرد و اظهار کرد: بازیکنان خوبی در هندبال داریم اما به دلیل نداشتن عضوی در راس فدراسیون بازیکنان و مربیان قبل از رسیدن به جایگاه بالاتر حذف می‌شوند.

وی با بیان اینکه نقاط قوت و ضعف هندبال استان را می‌شناسم، گفت: با شناختی که از رشته ورزشی هندبال داشتم برای توسعه هندبال استان با برنامه آمدم ولی برای گسترش نیاز به حمایت مسؤولان، پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته دارم.

رئیس هیأت هندبال مازندران توسعه هندبال استان را در سه برنامه کوتاه، میان و بلندمدت برشمرد و خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس‌های مربیگری و داوری، تربیت و حفظ نیروهای متخصص، فراهم کردن زمینه حضور جوانان و نوجوانان،آموزش و فرهنگ‌سازی برای ترغیب مردم، حمایت و تقویت هیأت‌ها، اعزام تیم به مسابقات کشوری و همچنین برگزاری اردوی های مختلف ملی از مهم‌ترین برنامه و اهداف کلی هیأت هندبال استان است.

به گزارش فارس، محمدحسین شکیبافر با برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت هندبال مازندران به مدت چهار سال به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما